Çiçekleri doğru kullanıyor musunuz?

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
Çiçekleri doğru kullanıyor musunuz?
Herkesin çok sevdiği çiçek desenini evinizde doğru kullanabiliyor musunuz? Ev dekorasyonunun önemli bir parçasını oluşturan çiçekleri doğru yerde ve doğru şekilde kullanabilmek kolay değil. Bunun için sadece güzel çiçekler yetmiyor, onlara da ayrı birer ev gerekiyor. Çiçekler hiç kuşkusuz evinizin atmosferini değiştiren en önemli unsurların başında geliyor. Yazın sıcaklığını, sonbaharın hüznünü evlere taşıyan çiçekler, çoğu zaman duyguları da şekillendiriyor. Ancak dekorasyonun çok önemli bir parçasını oluşturan çiçekleri evin doğru yerinde, doğru biçimde kullanmak şart.

Doğru tasarımlar için çiçeklere de ayrı evler gerekiyor. Çiçeklerin sunumunda kullanılan değişik renk ve şekillerdeki vazolar sayesinde ortamların havası da farklılaşabiliyor. Özen gösterilmesi gereken ise vazonun mekanla uyum içinde olması.
Değişen moda akımlarından nasibini alan, her sezon çeşitli formlarıyla kendini yenileyen vazolar, içlerinde çiçek olsun olmasın dekoratif olma özelliğine sahip. Hatta, bu tarz vazolar günümüzde sadece salonlara ait değil; tuvaletleri bile süslüyor. Muhteşem bir evin hayalini sürerken evleri vazosuz, vazoları da çiçeksiz bırakmayın.

Kaynak: e-kolay

Çiçekleriniz için doğru yeri seçin hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
İtiraf ediyorum mezardan çiçek çaldım ve evimde saksıya diktim ! İtiraf ediyorum mezardan çiçek çaldım ve evimde saksıya diktim !
Eşimle dayımın kabrini ziyarete gitmiştik. İki mezardanda çiçek aldım . Çiçeği aldığım mezar sahiplerinede fatiha okudum helalik istedim. Neyse eve geldim çiçekleri saksıya diktim. 1 saat sonra mutfağa gittiğimde çiçek saksıdan 10 cm uzağa...
Dini sorularınız ve cevapları 7
Pencere önü çiçek dekorasyonu fikirleri Pencere önü çiçek dekorasyonu fikirleri
Herkesin evi kendine özeldir. Ve yine herkesin dekorasyonu ise kendi tarzını ve zevkini yaşattığı gibi uyguladığı dekorasyon da kendine huzuru verecektir. Çiçeklerin dekorasyon da yeri ve önemi her zaman için önemli olmuştur. Kimi yapma...
Tatlı Evim 0
Ev bitkileri için bakım önerileri Ev bitkileri için bakım önerileri
Ev bitkileri evinizde daha davetkar bir oda oluşturmak için mükemmeldir. Bitkiler eve renk, doku ve sıcaklık katar. Yıl boyu bahçeye estetik bir görünüm canlılık katarlar. Birçok ev bitkisini yetiştirmek kolaydır, ancak gelişmek için...
Bitki ve Bitki Bakımı 2
Kırgın çiçekler 11 Aralık Songül'ün bebeğine noldu? Kırgın çiçekler 11 Aralık Songül'ün bebeğine noldu?
songülün bebeği öldümü, kırgın çiçekler son bölüm fragmanı, kırgın çiçekler songül bebeğini kaybettimi, songülün bebeğine noldu ile ilgili merak ettiğiniz bilgiler sizlerle... Atv ekranların da pazartesi akşamlarının sevilen dizisi...
Reytingli Diziler 0
Çiçekleriniz için doğru yeri seçin Çiçekleriniz için doğru yeri seçin
Çiçekler kadınlar gibi hassas ve narindirler.Özel bakım isterler.Ama ilmini bildikten sonra çiçek bakımı zor değil aksine keyif verici,rahatlatıcı olabilir arkadaşlar.Çiçek yetiştirmeyi seven ama hangi çiçeğin daha iyi...
Faydalı Bilgiler 0