1. Misafir

Misafir Forum Okuru

çiçekli bere

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>
    35/2 katlama ipini 4 kat ederek yüncünüzden.... yahut bebe yünü kalınlığında bir iple 80 ilmek
    başlayınız mavi ile 5-6 sıra örünüz 1düz 1ters lastik

beyaz iple düze geçiniz 5 parmak kadar beyaz ördükden sonra örgümüzü 7-8 eşit parçaya bölünüz

belli aralıklarla kesme işlemini yapınız tepe kısmının toplanmasını sağlayacakdır sonra bitiriyoruz çiçey yapımı için tepesindeki mavi nokda ise 4-5 zincir çekiniz halka haline getiriniz

içini sık iğne ile doldurunuz iki sıra tığda sık iğne yapıyoruz sonrada dikiyoruz...

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: çiçekli bere
    bacımm tıkılıyozda nereye tıklıyoz:D:D:D yaa geçmişi hatırlattın bana şu an hay sen çok yaşa epey güldürdün beni şu an;)

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

neden bahsediyorsun anlamadım ecelin :D:Doruçmu vurdu kafana :Dhani ben öyle bişey görmedim ıspatla nerde ıspatın delil istiyorum delilin yokki :D:D çatlada patla :D:D
    pardon canım ama güzel intikam çokmu ah etmiştin kızzz:D:Daboooo şu fırsata bak keşke başka bişey isteseydin :)bir dahaki sefere delilleri elinde tut senden önce delilleri yok etmeme izin verme ok;):D:D

4. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

benim adım ecelinnnnn her an ensenizde biterimmm:D:D:Dya bende nickime iyi kaptırdım kendimi valla bi kişinin eceliyim her zaman diyorum ama arada bazen kaynayanlarda oluyor:D:D:Dcanım hani bir söz var ya tarih tekerrürden ibarettir diye :Dben sadece onu kanıtlamak istemiştim sen anladın onu kanımca:D:D:D

5. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113
    kızz bu arada hakkaten delilleri yok etmişsin anam hasta mastasın ama cinliğindende bişey kaybetmemişsin :D:D:Dya ben niye bu kadar sasfımm:(:D:D:Dneyse benim gözler bunu gördü ya ölmem gayrı bundan sonraaa:D:D:D

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

eee bana bu güne bu gün cingöz rüyam dirler:D:Darkamda delil bırakmayı sevmem :D:Dsen safda deyilsin sadece ben haddinden fazla uyanığım hasta olsamda gebersemde huyum kurusun şeytanlığımı atamam:D:D

dip not:ben onu çok iyi anladım kanımca :D:Drahat ol zafer senin intikamın çok acıydı kanımca :D:D;)

çiçekli bere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bere

Bere

Rüyada, vücutta yara, bere, çürük gibi şeyler para olarak yorumlanır ve iyidir.Rüyada basiniza bir bere giyindiginizi görmek, mutlu ve sevinçli günlerinizin yakin olduguna isarettir. Bere renklerine göre de yorumlanir. Kirmizi bere muradinizin olacagina; yesil bere din kuvvetine; siyah bere uzak bir akrabanizdan üzülecek bir haber almaniza; mavi bere deniz yolculuguna; sari bere hafif geçecek...
  2. Çiçekli Paspaslar

Çiçekli Paspaslar

Bu paspaslarla eviniz çiçek açsın
  3. Çiçekli prizler..

Çiçekli prizler..

prizler priz modelleri priz çeşitleri Melişler bence çok hoş görünüyolar çiçekli prizler..:)ya sizce nasıl..:)
  4. Çiçekli küpeler

Çiçekli küpeler

Küpeler asla kulaklarımızdan eksik olmaz diye düşünüyorum... Küpe takmak hoşunuza gidiyorsa ozman bide bu çiçekli küpeleri deneyin :)
  5. Açıklamalı Çiçekli Bere Modeli

Açıklamalı Çiçekli Bere Modeli

Sizlere görünüşü şık ve kullanışlı yapılışı pratik çiçekli bere modelini ve açıklamalı yapılışını sunar, kolaylıklar dilerim. İp: 100 gr. Şiş: 5,5 numara Şapkaya 80 ilmekle başlayın. 1 düz, 1ters 5 sıra’lastik örün. Üzerine 6 ilmek düz örün, 1 dolayın, 2ilmeği toplayın, 9 ilmek düz örün,1dolayın, 2 ilmeği toplayın, 9 ilmek düz örün. Sıra sonuna kadar devam edin. İkinci sırada 7 ilmek düz...

Sayfayı Paylaş