Çiftçi Penguen (Penguin Farmer)

Çiftçi Penguen (Penguin Farmer)
Tıpkı bahçivanlar diyarı dibi bu oyunda bir bahçe smilasyonu ve web tarayıcısı üzerinden download etmeden oynanabilen bir oyundur... Bu oyunda da görsel öğeler oldukça canlı tutulmuştur...


Oyun genel hikaye bölümü:
Onlara Sebze Yetiştirmede Yardım Et!

Dünya Bir Tehlike Altında!
Kutup penguenleri, Dünaya açlığına karşı savaş açmaya ve Gezegenimizi, yaşam için daha iyi bir yer haline getirmeye karar veriyorlar.

Sende onlara katıl, donmuş buz parçaları arasında onlar için bir vaha yarattık ve oraya kuzey ve güney bölgelerinden tüccarlar getirdik, burada modern bir köpek takımı ve kızak motoruyla yaşamına başla, daha sonra inanılmaz şekilde lezzetli sebzeleri yetiştir ve güzel gökkuşağının bütün renklerinde çiçekler yetiştir.

Sevimli penguenlerin anaokuluna destek ol ve onların yaşamlarında önemli bir yere al...

Yollar, göller ve fıskiyelerle en çekici bahçeyi yarat ve sende iyi ve onurlu bir penguen olarak, Penguenler Tarihine Adını Yazdır. Haydi, gidelim!Oldukça eğlenceli ve bi o kadar da basit görünüyor... Çocuklarımız için eğlenceli bir oyun olabilir diye düşünüyorum.. üstelik savaş oyunlarının bu kadar yaygın olduğu bu dönemde çokcuklarımızı şiddetten uzak tutmuş ve zeka gelişimine yardım etmiş oluruz =)
 
Üst