1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Çikolata yemek

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hamilelikte çikolata yemek Rüyada çikolata yediginizi görmek, saglikla yorumlanir. Rüyada çikolata yediginizi görmek, bugünlerde bir saglik muayenesinden geçmeniz gerekecegine, uzun bir ömür yasamaniz için buna daha dikkatle egilmeniz lazim geldigine ve son günlerde kendinizi eglenceye vererek vücudunuzu biraz yiprattiginiza ve ihmal ettiginize delalet eder.

Çikolata yemek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çikolata Topları

Çikolata Topları

çikolata topları yemek tarifi çikolata topları nasıl yapılır ağzınıza layık nefis çikolata topları diğer bir adı ile truffleler çok lezzetliler.çikolata sevmeyen pek yoktur herhalde bu da çok basit evde canınız her an çikolata çektiğinde yapabileceğiniz bir tarif.eskiden beri bayıla bayıla yedim ve umuyorum sizlerde çok beğeniceksiniz.ayrıca çocuklarında bunu çok beğeniceğine eminim yanına...
  2. Rüyada çikolata görmek yemek anlamı

Rüyada çikolata görmek yemek anlamı

Rüyada Çikolata Görmek Nedir Rüyada Çikolata Görmenin Tabiri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda rüyada çikolata görmek, yemek ya da vermek ne anlama geliyor öğreniyoruz. Buyrun rüyada çikolata görmenin yorumları Melek'lerim. Rüyada çikolata görmek İnsanların güvenini kazanacaksınız demektir. Birçok insanla yeni dostluklar, arkadaşlıklar kuracaksınız anlamındadır. İnsanların...
  3. yemek

yemek

mumbar dolması nasıl yapılır?Acil cevap gerekiyor.....
  4. çikolata kistleri

çikolata kistleri

Arkadaşlar çok kötüyüm geçen doktora gittim benim sağ overde 3 cm sol overde 2 cm kist varmış çikolata kisti ca değerimde 0-35 olması gerekirken 104 çıktı arkadaşlar bu değer nasıl düşer kistler nasıl gider. Ben bu durumda hamile kalabilir miyim kalan arkadaşlar varmı ne olursunuz yardım edin çok kötüyüm :(
  5. çikolata kisti

çikolata kisti

merhaba ben de çikolata kisti var. 2 ay önce iğne oldum iğnenin adını hatırlamıyorum. çikolata kisti olup ta iğne tedVİSİ gören var mı acaba. iğneden sonra adeti kesilen ben iki ay olacak adet olmuyorum.
Etiketler:

Sayfayı Paylaş