Çil Leke Güneş Yanığına Arap Kızı Kremi

Uzman SühaN

Administrator
Çil Leke Güneş Yanığına Arap Kızı Kremi
arap kızı kremi nedir,arap kızı kremi kullananlar,arap kızı kremi ile beyazlama,arap kızı kremi ile cilt lekesi tedavisi,arap kızı kremi hakkında bilgilerarap-kizi-kremi-6417b0.jpgOsmanlı döneminden beri kullanılan ve saray sırrı olarak adlandırılan Arap Kızı Kremi yıllardır Türk kadınlarının vazgeçilmez tercihidir.

Sivilce veya benzer izler bulunan bölgelerdeki ölü veya mikroplu dokuları temizliyerek yeniden canlanmasına ve hücrelerin çoğalmasını sağlamaktadır. Arap Kızı Kremi, Arap Kızı Krem, Cilt Beyazlaştırıcı

Arap Kızı Kremi

Özellikle sigara içen insanlarda görülen hücre ölümü yüzün cansız kötü bir görüntü vermektedir. Tahmini etki süresi 5 ile 1 hafta arasında yüksek etki görebilir yeni yüzünüze merhaba diyebilirsiniz.Şimdi Arap Kızı Kremin Faydalarını şöyle sıralayalım :

* Sivilcelerden kurtulmak için çok etkilidir.

* Çillere iyi gelir ve yok olmasını sağlar.

* Cilt rengini açar ve cildi beyazlatır.

* Cildin görünümünü düzgünleştirir.

* Cildinizin güneşe karşı daha güçlü olmasını sağlar.* Tüm kırmızı noktalar, yüzeye yakın tüm kılcal damarların verdiği kötü görüntüyü ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

* Arap Kızı Kremi, doğal fondaten etkisi olan ayrıca cildinizdeki yara izleri ve güneş izlerini azaltmaya yardımcı bir üründür.

* Sivilceye meyilli bölgelerde kullanıldığı zaman cildin görünümünü düzgünleştirmeye yardımcı olur. Ayrıca sivilce sebebiyle oluşan izlerin azalmasına yardımcı olur.

Arap Kızı Kreminin Kullanımı :

Bu kremi, gece yatmadan önce, iyice temizlemiş olduğunuz cildinize sürün. Sabah da bol su ile cildinizi yıkayın.
 
Üst