1. meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Çİleklİ YaŞ Pasta (sevgİlİler GÜnÜne Özel)

Konu, 'Tatlılar' kısmında meleğim_rüzgarım tarafından paylaşıldı.

resimli yaş pasta tarifleri çilekli yaş pasta tarifi cilekli yas tarifi çilekli tarifleri sevgililer gününe özel < Konu Resmi..>

MALZEMELER

Pandispanya kek için
    3 adet yumurta
    1 su bardağı şeker
    1 adet kabartma tozu
    1 su bardağından 2 parmak az un

Şantinin hazırlanması 2 adet çilekli krem şanti
    2 su bardağı süt
    çilek
    içi için çikolata damlacıkları
    Süslemek için beyaz şanti
    < Konu Resmi..>

HAZIRLANMASI

Kekimizi hazırlamak için önce yumurtalarımızı ve şekerimizi mikser yardımıyla köpürtene kadar çırpıyoruz.Ardından unu ve kabartma tozunu eleyip karışımımıza ilave ediyoruz. Yağlanmış pasta kalıbımıza döküp 200 derecede fırında pişiriyoruz.
    Şantiyi sütümüzle birlikte çırpıp kekimizin aralarına ve üzerine sürmek için hazırlıyoruz.
    Kekimizin aralarına krem şantimizi sürdükten sonra çileğimizi ve damla çikolatamızı koyuyoruz.
    Üzerini istediğiniz gibi süsleye bilirsiniz o sizin üretkenliğinize kalmış < Konu Resmi..>

Herkese afiyet şeker bal olsun < Konu Resmi..>

2. saleen

saleen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Çİleklİ YaŞ Pasta (sevgİlİler GÜnÜne Özel)
    cok güzel görünüyor. denemek istiyorum insallah tuttururum.

Çİleklİ YaŞ Pasta (sevgİlİler GÜnÜne Özel) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgililer gününe özel hediye

Sevgililer gününe özel hediye

sevgililer gününe özel hediyeler sevgililer günü özel hediyeleri günü hediyeler Malum 14 şubat sevgililer günü yaklaşıyor. "Sevgilime ne almalıyım, eşime ne almalıyım" diyenler, So CHIC mağazalarının 2 ila 14 şubat arası her 100 TL'lik alışverişe 20 TL'lik hediye alternatifleri sunuyor. Böylelikle hem hediye alternetifinizi sağlamış oluyor, hemde maddi imkanlarınızda katkıda...
  2. Sevgililer gününe özel hediyeler..

Sevgililer gününe özel hediyeler..

sevgililer sevgililer gününe özel hediyeler sevgılıler gunune ozel hedıyeler günü özel resimler gününe resimler Aşk,sevgi telaffuzu bile gönlümüzde titremeye yetiyor değil mi?Sevgili melekler yaklaşan 14Şubat Sevgililer Günü için bir şeyler planladınız mı?İşte benim önerilerim; Bu tişörtler orjinal olabilir seçim sizin ..:D Ya da; Bana soracak olursanız öncelikle böyle bir sofra...
  3. Sevgililer Gününe Özel Menünüz

Sevgililer Gününe Özel Menünüz

Sevgililer Gününe Özel Menünüz.. Süslü kelimeleri ve lezzetiyle adeta onu büyüleyeceksin Melek! Denemesi bedava.. aaa herşeye rağmen bir sevgilin mi yok.. aman dert etme daha iyi süprizdi, hediyeydi.. vs. uğraşmayacaksın daha ne:D
  4. Sevgililer gününe özel çalışmalarım..

Sevgililer gününe özel çalışmalarım..

Bayanlar inanırmısınız sabahtan beri sevgililer günü için bir taslak hazırlıyorum yarınki restaurant menülerinde kullanılacak .. Okadar çok yaptım ki tam 29 adet :D içlerinden beğendıklerımı sizler de paylaşmak istedim .. Fakat menü olarak deilde kullandığım resimleri :D
  5. Sevgililer Gününe Özel Pasta Tasarımları

Sevgililer Gününe Özel Pasta Tasarımları

14 Şubat sevgililer gününe sayılı günler kala butik pasta tasarımcılarına olan ilgi ve talep oldukça arttı. Sevgililer gününe özel pasta tasarımları oldukça şık bir görsel sunum sergileyerek günün anlam ve önemini vurguluyor. Eşinize, sevdiğiniz kişiye, nişanlınıza romantik bir süpriz yapmak istiyorsanız aşkı vurgulayan pasta tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Sizler için en güzel sevgililer...

Sayfayı Paylaş