1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Cilt Hastaliklari birkac resim...

Konu, 'Cilt Hastalıkları' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

cilt hastalıkları resimli cilt hastalıkları resimleri deri resimleri deri resimli çeşitleri [​IMG]
    Liken Hastaligi...

Vitiligo Hastaligi...

Tularemi Hastaligi....

Egzama Hastaligi...

Cilt Hastaliklari birkac resim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Psikolojik Cilt Hastaliklari...

Psikolojik Cilt Hastaliklari...

cilt hastalıkları Dermatolojik yani başka bir deyişle cilt hastalıklarının bir çoğunda psikolojik faktörler rol oynamaktadır. Psikokütan dermatozlardaysa psikolojik rahatsızlık ön plandadır ve bu hastalığın bir göstergesi olarak ciltte lezyonlar oluşmaktadır. Gerçekte psikokütan dermatozların kesin bir sınıflaması yoksada burda 1.Artefakt dermatiti 2.Nörotik ekskoriasyonlardan bahsetmek...
  2. Kayseri'den birkaç resim

Kayseri'den birkaç resim

Kayseri...Memleketim.. Sizlere memleketimden birkaç resim
  3. evimden birkaç resim

evimden birkaç resim

evimin resimleri evimin fotoğrafları Sevgili meleklerim, Evimden bazı bölümleri paylaşmak istiyorum. Bunları oğlum doğum günümde aldı.Çok şık ve benim için çok anlamlı:) Bu panoyu elleri sakat bir bayan yapıyor.Yardım amaçlı almıştım.Evimin baş köşesini süslüyor..Bunu yapana saygım ,sonsuz... Buzdolabım son derece memnunum:) Bütün evin yükü bu dolapta çoluk çocuk o kadar açmaya iyi...
  4. Genç ve güzel bir cilt için günde sadece birkaç dakika!

Genç ve güzel bir cilt için günde sadece birkaç dakika!

1 günde güzellik bir günde güzellik genç dakika Uzun yıllarca cildinizin size gülümsemesini ve genç kalmasını istiyorsanız günde birkaç dakikanızı ayırarak bunu elde edebilirsiniz işte yapmanız gerekenler Uzun yıllar tazeliğini koruyan bir cildin sırrının, her an canlılığını koruyup nefes almasında gizli olduğu biliniyor. Yani düzenli cilt bakımında! Aslında iyi bir cilt elde etmek için...

Sayfayı Paylaş