1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  çinliler son icraatları görenleri şaşırtıyor.

  Konu, 'Donanım Haberleri İnceleme' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Bir şeyi kopyalama konusunda rakipsiz olan çinliler son icraatları görenleri şaşırtıyor.

  Hepimiz Çinli�lerin bir şeyleri kopyalama konusunda ne kadar usta olduklarını biliyoruz. Okullarında kopya çeken öğrencilere ağır cezalar veren çinliler, teknolojiye gelince kopyada sınır tanımıyolar. Hatta daha önce birçok haberde Çin malı kopyaların orijinallerine ne kadar benzediğini, çoğu zaman orijinalinden ayırt edilemediğine şahit olmuşuzdur.
  Son kopya ürünleri ise Ferrari'nin Formüla 1 arabası. Görenleri "Yok artık bunuda mı yaptılar?" dedirten araç gerçeğine çok yakın.

  Galerimizde ise F1 aracı yanında çinlilerin kopyaladıkları 9 güncel cihazı inceledik. Aralarında neler yok ki. Sony Play Station 3'ten, Nintendo Wii'ye kadar birçok şeyin kopyaları var.


   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Ekim 2008
çinliler son icraatları görenleri şaşırtıyor. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Çinlilerin son icadı :)

  Çinlilerin son icadı :)

  çinlilerin icatları çinin icatları
 2. ve sonunda çinliler mavi renkli gülü ürettiler

  ve sonunda çinliler mavi renkli gülü ürettiler

  Sahibine sonsuz gençliği ve hayatı bağışlayacağına inanılan mavi güller sonunda üretildi. Japon bir firmanın üretimi efsane güllerin satışına önümüzdeki sene başlanacak. Çin mitolojisinden filmlere orada bilgisayar oyunlarına kadar birçok efsane ve filmin öznesi mavi gül sonunda gerçek oldu. Japon Suntory firmasının ürettiği mavi güller, 1 Kasım’da görücüye çıktı. Güllerin satışına...
 3. Bu Defterler Şaşırtıyor

  Bu Defterler Şaşırtıyor

  Bu defterlerle insanlar hiç sıkılmaz. Aç kapa oyna :) Canın sıkılırsa yazı yaz :D :huhe:
 4. 41 Yaşındaki 2 Çocuk Annesi Denise Richards Güzelliği İle Görenleri Şaşırtıyor...

  41 Yaşındaki 2 Çocuk Annesi Denise Richards Güzelliği İle Görenleri Şaşırtıyor...

  Denise Richards Haberi 41 Yaşında Denise Richards 41 Yaşında Bir Anne 41 Yaşında olmasına rağmen hala güzelliğini koruyan Denise Richards iki çocuk annesi ve görenleri güzelliğiyle hayrete düşütüyor....Hala böylesine güzelliğe sahip olmasını neye borçlu acaba merak etmiyor değilim... 41 Yaşında Bir Anne Charlie Sheen ile olaylı evliliğe ve iki çocuğa rağmen hala güzelliğini...

Sayfayı Paylaş