çip değilim ben:):) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vazgeçen Ben Değilim

Vazgeçen Ben Değilim

Bir yalan ayırdı bizi Yanındaki başka biri Gözlerinden anlıyorum Seviyorsun belli Ayrı kalamam ben asla Yüreğim dayanmaz buna Gidersen hesap sorar Yarınlarım sana Acı verir bana herşeyin Sonum olur inan gidişin Bırakırsan yok olurum Parçalanır bedenim Aldatılmış duygularla Karmaşık oyunlarla Sahte bir dünya kurdun Şimdi sen bana Vazgeçen ah ben değildim Sonuna kadarda direndim Yalan yanlış...
  2. Aldattığın Ben Değildim ki..........

Aldattığın Ben Değildim ki..........

Aldattığın Ben Değildim ki.......... Bunlar doğru değil diye bağırmak, hatta karşısındaki adamı parçalamak istedi, hem de tek tek her zerresine ayırarak..olmazdı ama yapamazdı ki... Salon etrafında döndü, döndü, döndü... Başka biri vardı demek, bunca yıllık emek başka tenin çekiciliğine kurban edilmişti demek... Ya benim sevgim, ya benim aldanmışlığım... Çok güvendiği adam ne kadar kolay...
  3. Aldattığın Ben Değildim Ki....

Aldattığın Ben Değildim Ki....

Bunlar doğru değil diye bağırmak, hatta karşısındaki adamı parçalamak istedi, hem de tek tek her zerresine ayırarak..olmazdı ama yapamazdı ki... Salon etrafında döndü, döndü, döndü... Başka biri vardı demek, bunca yıllık emek başka tenin çekiciliğine kurban edilmişti demek... Ya benim sevgim, ya benim aldanmışlığım... Çok güvendiği adam ne kadar kolay unutmuştu demek tüm yaşanmışlığı......
  4. Ben değil burcum kızıyor

Ben değil burcum kızıyor

Burçlar yaşamımızın bir parçası haline geldi.Yeni tanıştığımız birine ilk oalrak adını sorardık şimdiler de burcun ne diye soru sorarak tanışıyoruz:D:D:DSizin için önemlimi burçlar bu kadar bilmiyorum ama ben fazla üstüne düşmem böyle konuların.Burcum oğlak benim arada okurum gazete de yada sitemizde ki günlük burç yorumlarından bakarım o kadar.O kadar dı diyeyim:DÇünkü şu aralar bira takıntı...

Sayfayı Paylaş