çirkin olduğunuzu söyleselerdi ne cvp verirdiniz?

esena

Aktif Üye
Üye
çirkin olduğunuzu söyleselerdi ne cvp verirdiniz?
arkadaşlar size çirkinsin dediler ne cvp verirdiniz

Cevap: çirkin olduğunuzu söyleselerdi ne cvp verirdiniz?

valla övünmek gibi olmasında hiç duymadım aksine ne kadar güzelsin yada hayran hayran izlemelerle karşılaşırım ve çoğu zamanda sıkılırım göz takibinde olmaktan ayyy şekerim fazla güzellikde başa bela be :hhh:
böyle bir lafla karşılaşırsam kahkaha atardım karşımda beni ne kadar çok kıskanıyor diye :D:D

valla ilmemki herkesler güsel olduğumu söylüyo ama biri tersini söylerse git güzelini bul madem neişin var benle derim bide güzel dalar dökerim

Cebimde bir ayna olacaktı bir dakka derim. aynayı ona doğru çeviririm ve ''evet şimdi doğru söylüyorsun'' derdim:D:D:D:D ''kendi çirkinliğini kendine söylemende bi başarıdır'' derdim:D:D:D

valla banada kimse demedi şimdiye kadar (biraz ukalalık yaptım ama) ama dersede sen hiç aynaya bakmadın heralde derdim :D:D

:dp47::dp47::dp47::dp47::dp47:pek fettansınız yaaa anam sizden korkulur bende derdimki dinime küfreden müslüman olsa:dp47:

Bence bana çirkin olduğumu söyleyen kişi benden daha çirkindir hem beni herkes beğenicek diye bir kaidede yok esena ben ona sanane derdim beni beğenmiyorsan yanımda işin ne diye sorardım yanımda durup bana bunu söylüyorsa bence onda bir sorun vardır...

haklısın canım dip not düşeyim bana çirkinsin kimse demedi tersi gözlerime bayılırlar zaten allah göz vermiş gerisini koy vermiş:dp47::dp47::dp47::dp47::dp47:

Bana biri cirkinsin dese ona diycegim tek sey olur.
Insan cirkin olmus ne? Bahti GüzeL oLsun derim...:)

Bence bana çirkin olduğumu söyleyen kişi benden daha çirkindir hem beni herkes beğenicek diye bir kaidede yok esena ben ona sanane derdim beni beğenmiyorsan yanımda işin ne diye sorardım yanımda durup bana bunu söylüyorsa bence onda bir sorun vardır...

heLaL oLsun çok güzeL yazmışSın ;)
biokadarda beNdeN ;)

Geri