1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.135
  Beğenilen Mesajlar:
  1.159
  Ödül Puanları:
  113

  Çit

  Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  Çalı, çırpıyla, ince odun veya kamışla yapılmış çevre duvarı görmek kendi hakkına razı olmaya, yasaklardan kaçınmaya, Çitten oluşan ara bölmeler mal taksimine yahut işleri düzene koymaya delalet eder.Düzgün bir çit, kişinin yaşamına anlam verecek bir iş, konudur. Rüyasında bir yeri çitle çevirdiğini gören kişi, sorunlarından kaçarak daha sakin bir yaşama kavuşur.Rüyada çit görmek birlesmekle yorumlanir. Rüyasin-da yesile boyanmis çit gören, yakinda evlenir. Beyaz çit görmek, gurbette kimsesi varsa ona kavusacagina isarettir. Evinin etrafina bir çit yaptigini veya yaptirdigini gören, rizk darligi yüzünden daha küçük bir kasabaya tasinmak zorunda kalir.Çalı, çırpıyla, ince odun veya kamışla yapılmış çevre duvarı görmek kendi hakkına razı olmaya, yasaklardan kaçınmaya, Çitten oluşan ara bölmeler mal taksimine yahut işleri düzene koymaya delalet eder.

   
Çit konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Uniforma okulun çitlerine takılınca:)

  Uniforma okulun çitlerine takılınca:)

  Arkadaşlar hiç unutmuyorum lisedeyken arkadaşlarla kaytarmaya karar vermiştik. Okulun normal giriş kapısından çıkmak mümkün değil hem bekçi hem de nöbetçi öğrenci var. Biz de çitlerden atlamaya karar verdik. Okulun çitleri de öyle yapılmış ki hem çok yüksek hem de uçları sivri. Neyse karar vermiştik bi kere okulun arka tarafından kaçacaktık. Önce iki arkadaş atladılar kazasız belasız. Sıra...
 2. Yeni nesil bahçe çitleri

  Yeni nesil bahçe çitleri

  bahçe çitleri resimleri bahce citleri bahçe çiti çeşitleri KİM İSTEMEZ Kİ ŞÖYLE KOCAMAN BAHÇELİ KENDİNE AİT BİR EVDE OTURMAK :) ÇOĞU HANIMIN DA HOBİSİDİR BAHÇEDE SEBZE MEYVE YETİŞTİRMEK AMA GÜNÜMÜZ MODERN ÇAĞIN APARTMANLARI EV TİPLERİ BUNA PEK MÜSADE ETMİYOR MÜSTAKİL BİR EVE SAHİPSENİZ NE MUTLU SİZE BİRDE BAHÇENİZ VARSA DEĞMEYİN KEYFİNİZE :)BAHÇE OLDUĞU KADAR DEKORU DA ÖNEMLİ SÜSLEMEK...
 3. Çitler fotoğraf swergisine dönüşmüş

  Çitler fotoğraf swergisine dönüşmüş

  Fotoğraf asma fikirleri Ev fotoğraf sergisi Koltuk arkası duvar dekorasyonları mekana şıklık katıyor. Bu çitlerin üzerine asılmış fotoğraflar da mekana çok farklı ama sıcak bir görünüm vermiş. Sizde çitleri kullanarak evinizi fotoğraf sergisine dönüşütürebilirsiniz.
 4. Duvar çitleri arasından beğendiğinizi seçin

  Duvar çitleri arasından beğendiğinizi seçin

  Duvar çit modelleri Bahçe duvarı örnekleri Eğer evinizin etrafını çevirecekseniz ve çit örneği arıyrsanız bu bahçe çit modelleri size fikir verebilir. Çitlerin "]bahçe dekorasyonunuzla uyum sağlaması önemlidir. Ahşap çitler hem sağlıklı hemde çok şıklar.

Sayfayı Paylaş