1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Clover Giyim

Konu, 'Ayakkabı Çanta Firmaları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sektör : Giyim Sektörü Kategori : Ayakkabı - Terlik
    Firma Adı : Clover Giyim
    Firma Resim :
    Açıklama : Giyim Sanayi , Tekstil & Moda
    Web Adresi : http://www
    Adres : ALSANCAK İZMİR
    Telefon : (232) 4213516 Fax :

2. herşeyimsin

herşeyimsin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    keşke resim olsaymş..iyi olurdu..

Clover Giyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. osmanlıda giyim

osmanlıda giyim

osmanlı sultanlarının eşlerinin kıyafetleri Fatih Sultan Mehmed'in ölümünden sonra sarayda gelişen ölen sultanların giysilerini bohçalayarak saklama geleneği Osmanlı İmparatorluğu Dönemi işlemelerini 15. yüzyılda kısa bir boşluktan sonra 16. yüzyıldan 20. yüzyıl başlarına kadar kopmadan izlememize olanak sağlamaktadır. Osmanlı sultanları giyim-kuşama önem verir, lüks kumaşlardan dikilmiş...
  2. Hamile giyim

Hamile giyim

Hamile giyim modelleri çok güzel örnekleriyle karşınızda.Buyrun anne adaycıkları;
  3. Giyim Hataları

Giyim Hataları

Evden çıkarken son kez aynaya baktığınızda çok şık olduğunuzu düşünüyor olabilirsiniz, peki gerçekten öyle mi..Yoksa siz şık olduğunuzu sanarken aslında rüküş birbirine uyumsuz kıyafetler mi seçtiniz? Evet taytlar birkaç sezondur çok moda ama eğer bacaklarına yeterince güvenmiyorsanız, asla taytı tek başına giymeyin. Uzun tunikler ve topuklu çizmelerle çok daha çekici...
  4. Selam giyim

Selam giyim

selam giyim selam pardesü öz giyim Selam giyim yeni sezona yepyeni pardesü modelleriyle girdi. Pardesüler oldukça şık ve kumaşları ben burdayım denilen türden.Renklerinin ve modellerinin güzelliği beni bile cezbetti özellikle kırmızı olana bayıldım:) Bazı modelleri özel bir gecede abiye tesettürlü kıyafetlerinizin üzerine yine abiye tarzında kullanabilirsiniz.Bakalım Selam giyim hanımlar...
  5. giyim

giyim

dar kotun üstüne ne giyilir??? :)

Sayfayı Paylaş