çocuğunuza güvenli evler verin

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
çocuğunuza güvenli evler verin
Çocuğunuza güvenli evler verin Belki farkında değilsiniz ama evinizdeki birçok şey küçük çocuğunuz için çok tehlikeli olabilir. Evimiz küçük yaramazlar için en güvenli yer olması gerekirken, çoğu zaman tehlikelerle doludur. Elektrik prizi veya sivri bir köşe onun acı çekmesine neden olabilir. Bu ürünlerle,ev kazalarını minimuma indirebilirsiniz.
Klozet kapağı kilidi: Küçük yaramazlar için tehlike noktalarından biri, klozet kapaklarıdır. Kapağın açılmasını engelleyen plastik alet onu korumanızı sağlayacaktır.

Çok amaçlı kapı kilidi: Her tür kapının sizin isteminiz dışında çocuğunuz tarafından açılmasını engelleyecek biçimde tasarlanmış. Priz emniyeti: Çocukların oynamak için en cazip ev tehlike noktalarından biri de prizler. Parmaklarını deliğe sokmaktan onları alıkoyacak plastik mekanizmayı, fiş takar gibi prize takıyorsunuz. Ve prizlerin çocuk için oluşturduğu tehlikeyi minimize etmiş oluyorsunuz.
Köşe koruyucu: Ev eşyalarının sivri köşelerini koruma altına alan plastik mekanizmayı, köşelere geçiriyorsunuz. Tehlike bu yolla azaltılıyor, sonuçta bu mekanizma da bir köşe içeriyor.
Dolap kapı kilidi: Dolap kapaklarının kulplarına takılarak açılmasını engelleyen mekanizma,kolay kullanımıyla dikkat çekiyor.

Çocuğunuzu havuzda güvenli tutmanın yolları hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Çocuğumun baldırının arasına kahve döküldü lütfen teselli verin Çocuğumun baldırının arasına kahve döküldü lütfen teselli verin
Selam melek anneler oğlum 2 yaşında alt bacağının arkasına baldır deniyor herhalde oraya kahve döktü yaramaz saniyelik yaptı yapacağını anında incecik deri attı suyun altın da neyse iki hafta da iyileşti kapandı şimdi kırmızı iz var bu iz ne...
Anne-Cocuk Sağlığı 3
Ben çocuğuma şiddet uyguladım asliye cezada duruşmam var napacam ? Ben çocuğuma şiddet uyguladım asliye cezada duruşmam var napacam ?
ben çocuğuma şitted uyguladım eşim beni şikayet etti daha sonra şikayeti geri aldı ama kamu davası açılmış 8. asliye ceza mahkemesi tarafından duruşmaya çağırılıyorum ben bu dava da ne kadar ceza alabilirim avukat tutmam gerek mi ceza paraya...
Soru-Cevap 1
sünnet olan çocuğa bez bağlanırmı sünnet olan çocuğa bez bağlanırmı
selam hanımlar benim oğluşum henüz 7 aylık ve yapışıklık olduğu için doktor sünnet olmasını önerdi. Ama benim afacan çok hareketli maşallah bir dakka durmuyor sünnet olduğu zaman bezi mecbur bağlıcam ama bağladığımda sorun olurmu pipisine...
Soru-Cevap 1
Hamileyim çocuğuma bakacak gücüm yok yardım edin Hamileyim çocuğuma bakacak gücüm yok yardım edin
Meraba 38 haftalık hamileyim ve bebeğe bakabilicek maddi durumum yok imam nikahlı evliydim evli olduğum kişi terketti gerçekten bakabilicek gucum yok sosyal hizmetlerde tanidigi olan yada evlatlık almak isteyen icinde allah korkusu olan birileri...
Soru-Cevap 2
Çocuğunuzu havuzda güvenli tutmanın yolları Çocuğunuzu havuzda güvenli tutmanın yolları
Yazın en sıcak günleri resmen kavuruyor , havuza girip biraz serinlemek iyi fikir . Bununla birlikte, çocuklarınız varsa, çocuklar için bazı temel havuz güvenliği ipuçlarını bilmeniz önemlidir . Ne yazık ki, dört yaşındaki çocuklar...
Çocuk Sağlığı ve Eğitimi 1