çocuğunuza güvenli evler verin

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
çocuğunuza güvenli evler verin
Çocuğunuza güvenli evler verin Belki farkında değilsiniz ama evinizdeki birçok şey küçük çocuğunuz için çok tehlikeli olabilir. Evimiz küçük yaramazlar için en güvenli yer olması gerekirken, çoğu zaman tehlikelerle doludur. Elektrik prizi veya sivri bir köşe onun acı çekmesine neden olabilir. Bu ürünlerle,ev kazalarını minimuma indirebilirsiniz.

Klozet kapağı kilidi: Küçük yaramazlar için tehlike noktalarından biri, klozet kapaklarıdır. Kapağın açılmasını engelleyen plastik alet onu korumanızı sağlayacaktır. Çok amaçlı kapı kilidi: Her tür kapının sizin isteminiz dışında çocuğunuz tarafından açılmasını engelleyecek biçimde tasarlanmış.
Priz emniyeti: Çocukların oynamak için en cazip ev tehlike noktalarından biri de prizler. Parmaklarını deliğe sokmaktan onları alıkoyacak plastik mekanizmayı, fiş takar gibi prize takıyorsunuz. Ve prizlerin çocuk için oluşturduğu tehlikeyi minimize etmiş oluyorsunuz.
Köşe koruyucu: Ev eşyalarının sivri köşelerini koruma altına alan plastik mekanizmayı, köşelere geçiriyorsunuz. Tehlike bu yolla azaltılıyor, sonuçta bu mekanizma da bir köşe içeriyor.
Dolap kapı kilidi: Dolap kapaklarının kulplarına takılarak açılmasını engelleyen mekanizma,kolay kullanımıyla dikkat çekiyor.

Çocuğunuzu havuzda güvenli tutmanın yolları hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
çocuğum sürekli korkuyor  yardıım lütfen çocuğum sürekli korkuyor yardıım lütfen
iyi günler 6 yşında bir oğlum var geceleri uykudan kalkıp ağlıyor yanımıza gelmeye bile korkuyor ne yapmalıyım. çocuğu olup korkanlar varsa yardımcı olabilirmi
Soru-Cevap 1
Kız ve erkek çocuğunun aynı odada uyumasında sakınca varmı ? Kız ve erkek çocuğunun aynı odada uyumasında sakınca varmı ?
Cümleten selamün aleyküm. Benim 3 çocuğum var ikisi erkek biri kız. Evimde onlar için yeterli alan yok. Kızım 8 yaşında oğullarım ise biri 13 biri 11 . Üç çocuğumun aynı odada uyumasın da sakınca varmı acaba?
Dini sorularınız ve cevapları 1
Çocuğum altını ıslatıyor nedeni nedir ? Çocuğum altını ıslatıyor nedeni nedir ?
Tuvalet eğitimi anne-babalar ve çocuklar için , asla bitmeyecek gibi görünen stresli bir zaman olabilir. Çocuklarda altını ıslatma sıklıkla karşılaşılan bir durum. Geceleri alt ıslatma gündüz alt ıslatmadan daha yaygındır. İyi haber şu...
Tüm Sağlık Konuları 2
Boşanmış ve cocuğu olan bi adamlayım ve napacağımı bilmiyorum lütfen yardım:( Boşanmış ve cocuğu olan bi adamlayım ve napacağımı bilmiyorum lütfen yardım:(
Merhaba ben evlenip ayrılmıs 25 yaşında cocuğu olmayan biriyim ve yaklaşık 1,5 yıldır hayatımda sevdiğim bi adam var ve 1aydır aynı evde kalıyoruz nikah diye ısrar ediyor ama devam etmekte bile düşünceliyim çünkü 1,5yıl önce bi adam hayatıma...
Kadınca 0
Çocuğunuzu havuzda güvenli tutmanın yolları Çocuğunuzu havuzda güvenli tutmanın yolları
Yazın en sıcak günleri resmen kavuruyor , havuza girip biraz serinlemek iyi fikir . Bununla birlikte, çocuklarınız varsa, çocuklar için bazı temel havuz güvenliği ipuçlarını bilmeniz önemlidir . Ne yazık ki, dört yaşındaki çocuklar...
Çocuk Sağlığı ve Eğitimi 1