1. melegim

  melegim Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  15 Haziran 2007
  Mesajlar:
  1.038
  Beğenilen Mesajlar:
  6
  Ödül Puanları:
  0

  Çocuğunuzu burcundan tanıyın!

  Konu, 'Çöplük' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

  Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
  Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
  ulasabilirsiniz.

  Saygilarimizla.

  Melekler Mekani Yonetimi
   
 2. melegim

  melegim Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  15 Haziran 2007
  Mesajlar:
  1.038
  Beğenilen Mesajlar:
  6
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Çocuğunuzu burcundan tanıyın!

  Lider Aslan  [​IMG]
  Kişiliği: Kararlı, güçlü ve çalışkandır. Olayların içinde olmayı ve hatta liderliği çok sever. Tüm ilginin kendisine odaklanmasından çok hoşlanır. Zaten karizması sayesinde insanlar ona karşı bir çekim duyarlar. Oldukça yaratıcıdır. Sürekli yeni fikirlerle karşınıza çıkabilir. Yeni şeyler keşfetmeye bayılır.
  Belirgin özellikleri: Cesur, koruyucu, içten, sadık ve şefkatli bir yapısı vardır.
  Zayıf yönleri: Son derece hassas ve alıngandırlar. Özellikle de ilgi onlarda değilse kırılabilirler.
  Ona öğretilmesi gerekenler: Ona olaylara farklı açılardan bakmayı ve bazı şeyleri oluruna bırakmayı öğretin.
  İyi yönleri: Liderlik özelliği ve konuşkanlık. Hayali: Önemli bir şeyler yapmak ve yükselmek.


  Düzenli Başak  [​IMG]
  Kişiliği: Çalışkanlığı, ciddiyeti, duruma göre insaflı ve mütevazi olmasıyla bilinir. El attığı işleri sonuçlandırmadan bırakmaz. Ekip çalışmalarında çok uyumludur. Çoğu zaman bir problem karşısında kısa sürede uygun çözüm yolunu bulur. Yardımseverliği sayesinde çok sevilir ve büyük ilgi görür.
  Belirgin özellikleri: Mantıklı düşünür, düzenli ve anlayışlıdır. Güvenilir bir arkadaştır.
  Zayıf yönleri: Mükemmelliyetçi ve aşırı kuruntuludur. Bir şeyler planladığı gibi gitmeyince öfkelenmesi en zayıf yönüdür. Bu durumda ondan uzak durmak en iyisidir.
  Ona öğretilmesi gerekenler: Ona rahat olmayı ve ufak yenilgilerin üstesinden gelmeyi öğretin. “Bir dahaki sefere her şey daha iyi ve güzel olacak” felsefesini aşılayın.
  İyi yönleri: Pratik, çalışkan ve mütevazi. Hayali: Zor bir görevi yerine getirmek ve huzur içinde yaşamak.

  Dengeli Terazi  [​IMG]
  Kişiliği: Dürüst, içten, çekici, samimi ve nazik olmakla birlikte çok meraklıdır. Bir şeyler icat etmeyi çok sever. Grup içindeyken dikkat çekmek oldukça hoşuna gider. Saygılı ve kibardır. Toplum içinde son derece sevilen biridir.
  Belirgin özellikleri: Sosyal yönleri ağır basar. Dikkatli bir dinleyicidir. Aynı zamanda eğlenceli ve diplomatik bir yapısı vardır. Kısacası sevilen bir dosttur.
  Zayıf yönleri: En zayıf yönü çok çabuk fikir değiştirmesidir. Bu nedenle düşünceleri çabuk değiştiği kadar arkadaş ortamı da çabuk değişebilir.
  Ona öğretilmesi gerekenler: Ona öncelikle adil olmayı ve herkese eşit davranmayı öğretin. Sadakatin bir takım avantajları da birlikte getirdiğini öğretmeyi unutmayın.
  İyi yönleri: Güzel olana duyduğu çekim ve tat iyi yönleri arasındadır. Bu nedenle görünüme ayrı bir önem verir. Hayali: İyi şeyler ortaya çıkarıp, arkadaşlarıyla birlikte meydana getirdiği şeyler için mutlu olmak.
   
 3. melegim

  melegim Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  15 Haziran 2007
  Mesajlar:
  1.038
  Beğenilen Mesajlar:
  6
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Çocuğunuzu burcundan tanıyın!

  Gergin Akrep  [​IMG]
  Kişiliği: Sabırlı, inatçı, çalışkan, sır saklamayı bilen ve kimi zaman da gergin bir kişiliğe sahiptir. En zor görevlere hiç çekinmeden atılır. Karmaşık problemleri çözmeyi ve iç sesini dinlemeyi sever. Sessizliği ile karşısındakileri etkiler.
  Belirgin özellikleri: Yorulmak nedir bilmez pek. Sezgileri oldukça güçlüdür. Sadık bir arkadaştır.
  Zayıf yönleri: Agresiftir. Herhangi bir şey sınırı aştığında kendine ve çevresindekilere karşı son derece sinirli davranabilir.
  Ona öğretilmesi gerekenler: Biraz mesafeli, saygılı ve dostça davranmayı öğretin.
  İyi yönleri: Derin bir içgüdüye sahip olması en iyi yönleri arasında olmakla birlikte, çoğu zaman çevresindekilerin de şaşırmasına neden olur. Hayali: Sevilmek ve insanlığa hizmet edecek bir şey icat etmek.


  Tezcanlı Yay  [​IMG]
  Kişiliği: Yaşama sevinci, enerji ve azimle doludur. Maceracı ve gözüpek bir kişiliği olduğu için, tehlikeli serüvenlere atılmak onu kesinlikle korkutmaz. Günlük rutin yaşamın dışına çıkmak için elinden geleni yapar. Sık sık seyahat etmeyi sever.
  Belirgin özellikleri: İyimser, heyecanlı, cömert, açık sözlü ve ukaladır. Espiri yeteneği olan tezcanlı biridir.
  Zayıf yönleri: Aşırı derecede cesaretli olması zaman zaman başının derde girmesine neden olabilir.
  Ona öğretilmesi gerekenler: Ona büyük adımlar atmadan veya bir işe kalkışmadan önce iyice düşünmeyi öğretin. Tezcanlılığını frenlemeyi bilmeli. Her şeyin göründüğü kadar basit olmadığını anlamasına da yardım edin.
  İyi yönleri: Maceracı bir ruhu olan neşeli bir insandır. Aynı zamanda da sadık bir yapısı vardır. Hayali: Dünyayı dolaşmak.


  İnatçı Oğlak  [​IMG]
  Kişiliği:Sabırlı, ölçülü, düzenli, otoriter ve kararlıdır. Sorumluluk duygusu gelişmiştir. Olaylara iyi tarafından bakmasıyla bilinir. Uzun süreli konularla meşgul olmayı sever ve önemli olan konuların gözardı edilmemesi için çaba sarfeder.
  Belirgin özellikleri: Hedef belirlemekten ve o hedefe doğru ilerlemekten hoşlanır. Sağlam dostlukların kurulabileceği güvenilir biridir.
  Zayıf yönleri: İnatçılığı yüzünden zaman zaman içine kapanır. Çoğu zaman haklı olduğuna inanır. Sık sık da anlaşılmadığını düşünür.
  Ona öğretilmesi gerekenler: Diğer insanlarla paylaşmayı ve fikir alışverişinde bulunmayı öğrenmeli, onların da güzel fikirler üretebileceğini bilmelidir.
  İyi yönleri: Planlı olması ve güçlü sezgileri ona liderlik vasfı kazandırır. Hayali: Liderlik özelliğini sonuna kadar kullanıp iyi bir yere gelmek.

  Bilgili Kova  [​IMG]
  Kişiliği: Bilgili, girişken ve konuşkandır. Önyargısı olmadığı için yeniliklere çok açıktır. Dostluk ve dayanışma duyguları sayesinde girdiği ortamlara neşe ve canlılık katar.
  Belirgin özellikleri: Sosyal oluşu, dostluğa önem vermesi ve duyarlılığıyla her kesimden arkadaş bulabilir.
  Zayıf yönleri: Genellikle uyumlu olsa da sabit fikirlilik ve inatçılık en zayıf yönleridir.
  Ona öğretilmesi gerekenler: Hislerine kulak vermeyi ve siyahla beyaz arasında başka renklerin de olduğunu öğretin. Ayrıca başkalarına da hak verebilmeyi ve her zaman kendisinin haklı olamayacağını bilmesini sağlayın.
  İyi yönleri: Barışçı bir ruha sahiptir. Hayali: İinsanlar arasında dayanışmayı ve kardeşliği sağlamaktır.

  Hayalci Balık  [​IMG]
  Kişiliği: Hayalci, duyarlı ve anlayışlı bir yapıya sahiptir. Şefkatli ve hassastır. Aynı zamanda çok da yaratıcıdır. Müzik ve şiire karışı duyarlıdır. Cazibeli ve espirili yapısı sayesinde sevilir. Karşısındakini değişik düşüncelerle şaşırtmayı sever.
  Belirgin özellikleri:Özgün, hayalgücü kuvvetli ve neşelidir. Çok iyi dinleyen ve karşısındakinin hislerini anlayabilen bir arkadaştır.
  Zayıf yönleri: Hayalci olmaları ve sık sık gerçek dünyadan kopup bir hayal dünyasında yaşamaları.
  Ona öğretilmesi gerekenler: Onu hayal dünyasından çekip, arkadaşlarıyla daha sık birlikte olmaya teşvik edin ve fikirleri daha ciddiye alması gerektiğini öğretin.
  İyi yönleri: Dünyayı ve geleceği güzelleştirmeye çalışmak, Hayali: İnsanlar arasında uyum olan bir dünyada yaşamak
   
 4. ***PRENSES***

  ***PRENSES*** Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  3 Kasım 2007
  Mesajlar:
  9
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Çocuğunuzu burcundan tanıyın!

  benim oğluşum koç burcu hepside uyuyor inatçı keçim o benimm..:D teşekkürler meleğim..
   
Çocuğunuzu burcundan tanıyın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. kendinizi tanıyın

  kendinizi tanıyın

  İnsanlar sizin hakkınızda sandığınızdan farklı izlenimlere sahip olabilir. Gerçekten nasıl algılandığınızı siz de bilmek istemez misiniz? Bu teste 10 dakikanızı ayırın... 1) Çok kalabalık bir lokantada, sipariş vermek için bekliyorsunuz. Fakat garson sizi 15 dakikadır görmüyor. a) Garsona seslenerek el sallar, dikkatini çekmeye çalışırsınız. b) Bir daha yanınızdan geçtiğinde nazikçe...
 2. Köpeğinizi Tanıyın

  Köpeğinizi Tanıyın

  Köpekler doğdukları andan itibaren insanlara karşı sevgi duyarlar. Bu şekilde dünyaya gelen tek hayvan türü köpektir. Bu nedenle siz köpeklere yakınlık göstermeseniz de onlar sizi çoktan benimsemiştir. Yeni aldığınız köpeğiniz sahibi olduğunuzu hissettiği andan itibaren kokunuzu benimsemiştir. Bulunduğu mekanlarda özellikle sizin eşyalarınızın üzerine uyumayı tercih eder. Sizin kokunuz...
 3. burçlarına göre çocuklar

  burçlarına göre çocuklar

  Koç burcu Çocuğu Dikkatleri üzerine çekmek için çığlıklar atan bir bebek tabii ki koç bebeği… Diğer bebeklere göre aceleci, çabuk konuşup, çabuk yürüyecek. İdare etmekte zorlanacaksınız, zor günler sizi bekliyor, bu ufaklık inatçı kişiliğini daha küçücükken ispatlamaya çalışacaktır. Dolayısıyla her an kazalar olabilir. Tabii müdahaleler onu yıldırmayacaktır. Sevgisini gösterdikçe siz de...
 4. Burçlarla İş Ortağınızı Tanıyın

  Burçlarla İş Ortağınızı Tanıyın

  Koç iş ortağınız Koç burcu insanı ile iş ortaklığına başlamadan önce, bu kişiyi çok iyi anlamanız gerekmektedir. Önder olarak yaratılmışlardır, dolayısıyla istekleri çok fazladır. İş ortaklığınızın başlaması ile birlikte, sorumlulukları üstlenmek isteyecektir. Başlangıçta sizi kendisi ile eşit haklara sahip bir ortak olarak kabul edecek, ancak tek başına kararlar vermekte güçlük çektiği...
 5. Bebeklerinizi Burçlarına Göre Tanıyın!

  Bebeklerinizi Burçlarına Göre Tanıyın!

  bebeklerin burçları, burçlarına göre bebekler, bebeklerin burç özellikleri Sevgili melekler, canımızın canı, hayatımızın anlamı bebeklerimiz... Dünyaya geldikleri andan itibaren hayatımızın odak noktası olan bebklerimizi burç özelliklerine göre de analiz edebiliriz. Astrologların yaptıkları araştırmalar sonucu burçlarına göre bebek karakterleri ortaya çıkarılmış. Bakalım sizin bebeğiniz...

Sayfayı Paylaş