Çocuğunuzun Hangi Mesleği Seçmesini İstersiniz?

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Çocuğunuzun Hangi Mesleği Seçmesini İstersiniz?
Melekler, hepimiz çocuklarımız için hayaller kurarız, henüz çocuk sahibi olmasak bile :) İyi bir eğitim almasını ister, kaliteli okullarda okumasını ve sonra iyi bir mesleği ve işi olmasını dileriz. Elbette çocuğun seçimine karışılmaz, onun hayatı der saygı duyarız ama içimizden de birşeyler geçer. Siz hangi mesleği seçmesini arzu ederdiniz?

Ce: Çocuğunuzun Hangi Mesleği Seçmesini İstersiniz?

ya çocuqumu bilmem ama bn doktor olmak istiyorum....
ALLAH(C.C.)tüm öğrencilerin gönlüne göre versin...:(
galatasaray lisesini kazanıp cerrahpaşa tıp fakültesine gitmek istiyorum:))allah izin verirse tabii:)

Allah gönlüne göre verir umarım canım, sana başarılar diliyorum.

ben onun istediğine herzaman saygı duyarım ama benim gönlümden geçen doktor olması.

daha çok küçük ama babasına çok özeniyor..bende asker olacam diyor..bence farketmez hangisinde mutlu olur ve layıkıyla yaparsa o olsun..

valla bende cocuklarim icin iyi meslek istiyorum tabi hepiniz gibi iyi okullarda okumalarini ama okumaklada adam olunmadigini goruyoruz cogu zaman onun icin her zaman ilk once akilli olsunlar yeter...akilli olduktan sonra herseyin ustesinden gelir insan diye dusunuyorum...allah hepimizin evlatlarina hayirli gelecekler nasip etsin...

Gönüllerindeki ne ise onu olsunlar..Haklarında hayırlısı ne ise o olur inşallah..Vatana millete hayırlı insanlar olsunlar yeter ki..

ben iyi insan olmasini istiyorum,duyarli merhametli fedakar ve yerinde agir..
bunlar olsun da meslegi isterse copcu olsun farketmez..

Geri