CoCuk oLMak isTiYoRum...

sehr_i sukut

Aktif Üye
Üye
CoCuk oLMak isTiYoRum...
çocuktum önceleri.Yüreğim temiz, gözlerim ışıltı dolu, umut dolu.Babam vardı bide benim.Çok seven OĞLUM diye övünen.Akşam eve gelirdi elinde şeker bana almış.Varmı güzeli.Annem vardı bide benim.Gece üstümü örten,beslenme çantamı sevdiğim tüm güzel yiyeceklerle dolduran.Birde ablalarım varDI beni.Hemde 3 tane.Kardeşim deyip elimden tutup parka götüren.1 tanesini ALLAH çok sevmiş aldı yanına.Sevilmicek gibi değildiki.Bende çok severdim,ama gitti.Zaten neyi sevdiysem elimden gitti birer birer...

Okulum vardı benim,gitmek için can attığım.Derslerim vardı yaparken heycanlandığım.Birde hayallerim vardı benim.Büyücek adam olucak anneme,babama bakıcaktım.Zaman geçerdi annemle babam hep severdi beni.

Zaman geçti büyüdüm.Genç oldum ağırlaştı yüküm.Babam eve yine gelirdi ama şeker yoktu elinde.Annem yine vardı ama üstümü örtmezdi.Kalan 2 ablamdan biride gitmişti.Sevdiği varmış onla Yaşıcakmış öle dedi evlendi.Onunda şimdi üstünü örttüğü bi BENİ var.Ben şimdi kendim örtüyorum üstümü,parklarda yanlız...

Babam beni çok severdi erkek o derdi,OĞLUM derdi.Şimdi noldu bilmem.Babammı değişti.Yada benmi bilemedim.Şimdiler tek istediğim tek hayalim var,hani küçükken büyücek adam olucaktım şimdi ise Çocuk kalıp salya sümük sokaklarda dolaşmak.Annemim üstümü örtmesi,babamın şeker alması,ablamın parka götürmesi ve ALLAHIN benide çok sevmesi...

Ve şunu anladımki hayatta en güzel şey çocuk olmakmış.Şimdi dilimde bir sözcük ah bir çocuk olsaydım,ve yanımda bir adam eskiden babam olan ve bir annem var şimdi benimle sözcüğümü paylaşan....

Geri