1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    117
    Ödül Puanları:
    0

Çocuk Pançosu Modelleri

Konu, 'Örgü Panço Modelleri' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

çocuk panço modelleri çocuk pançoları örgü pançoları coçuk pançosu bebek panço modelleri örgü bebek [​IMG]

Çocuk Pançosu Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuk süveter modelleri yapılışlarıyla;

Çocuk süveter modelleri yapılışlarıyla;

bebek süveter modelleri bebek süveter örnekleri cocuk örnekleri modelleri ve yapılışı erkek ve yapılışı düz debardör 2 yaş kullanılan örgüler: haroşa ve 1/1 lastik Örnek örnek örnek örnek örnek… 3.5 nolu şişle haroşa örgü ile yapılan 10 cm kare eşit:24 ilmek 44 sıra malzemeler: 150 gr ip gitmişdir 100 gr beyaz 50 gr yeşil 3.5 no lu şiş 2.5 nolu 5 şiş balık için biraz kırmızı satinet...
  2. Harika 2 bebek pançosu

Harika 2 bebek pançosu

panço bebe çocuk panço modelleri bebek pançoları bebek pançosu modelleri ve yapılışı Çok güzeller ben bayıldım bunlara bebeğim olsa 1.modeli kesinlikle hiç düşünmez örer veya ördürürdüm.:D
  3. Açıklamalı çocuk hırka modeli

Açıklamalı çocuk hırka modeli

anlatımlı bebek hırka modelleri çocuk hırka modelleri açıklamalı bebek hırkası açıklamalı çocuk Çocuklar için gayet güzel hırka modelini ve açıklamalı anlatımlı tarifini sizler için veriyorum Yapılışı:ÖN-ARKA: 83 ilmek başlanacak İlmekler 1 ters 1 düz, 1 ters 6 düz, 1 ters 1 düz, 1 ters 6 düz, 1 ters 1 düz, 1 ters 10 düz, 1 ters 1 düz, 1 ters 6 düz şeklinde dizilerek diagramdaki şekilde...
  4. kız çocukları saç modelleri

kız çocukları saç modelleri

Çocuk saç modelleri saç örgü modelleri kız çocukları için örgü modellerini sizler için bir araya getiriyorum yav kız çocuklarına herşey ama herşey yakıkışıyor öyle değil mi kızlar :D:D melekler işte size kız çocuklarınız için saç modelleri :hıms:ayy çok güzeller çocuk olasım geldi.
Etiketler:

Sayfayı Paylaş