Klomenle hamile kalan kadınlar burada mı yardım lazım ?

the forget

Yeni Üye
Üye

Ben 2.5 yıllık evliyim tüm tahlillerim yapıldı ve bir sıkıntım olmamasına ragmen hamile kalamadım son gittigim doktor klomen verdi bugün başladım.adetin 5.günü başlanıyormuş netten baktım çünkü doktor o bilgiyi ya vermedi yada bn kalabalıktan duyamadım. kullananlara soruyorum yardımcı olurmusunuz dogru zamanda başlamışımdır umarım ve içinde 10 tablet var ama doktor günde bir defa 5 gün iç bitine yanıma gel dedi sanırım ilaç bitiminin 3.günü yanına gitmemi istedi.

Sadece kontrol amaçlımı çagıryor iğne falan uygulamicak degil mi ben hiç cesur degilim korktugum içinde bilgi almak istedim...bu siteyide çözemedim ayrıca:) yazılan yorum sayfasını bulamıyorum

Merhabalar Forget,

Hayatım tabiki klomen tablet kullanan kadınlar var sitemizde ve oluşturdukları konu başlıklarını sana birazdan vereceğim. Bu konu başlıklarında gerek kullanıcı yorumları gerek ise doktorların tavsiye ettiği şekilde kullanman gerekiyor bu ilacı.

Net bilgiyi doktorundan alman daha mantıklı olacaktır hayatım. Burada söylenenleri yapıp yapmamak, uyup uymamak tamamen sana bağlı. Bu bakımdan yorumlardan alacağını uygulayıp uygulamamak sana kalmıştır. Net bilgiyi doktorundan almalısın.

Geri