çocuk tamam, kariyere devam!

Lamazi

Yeni Üye
Üye
çocuk tamam, kariyere devam!
Çalkantılı yaşantısından sonra evinin kadını ve anne oldu gerçekten takdir ediyorum mesleğinede geri dönüyormuş hadi hayırlısı...

demet-9840.jpgKISA BİR SÜRE ÖNCE MODACI DİLEK HANİF'İN YENİ KOLEKSİYONU İÇİN POZ VEREN DEMET KUTLUAY, ARTIK PODYUMLARA DÖNECEĞİ MÜJDESİNİ VERDİ.


Kısa bir süre önce modacı Dilek Hanif'in yeni koleksiyonu için poz veren Demet Kutluay, artık podyumlara döneceği müjdesini verdi. Demet Kutluay, mesleğine kaldığı yerden devam edeceğini belirtti.

Dilek Hanif'in yeni kreasyonu için objectif karşısına geçen Demek Kutluay, "İki çocuk doğurduktan sonra benim için bir geri dönüş oldu Dilek Hanif çekimi" diyerek gelen tepkilerden de çok memnun olduğunu söyledi. Kutluay, artık mesleğine faal olarak dönüş yaptığını da şu sözlerle dile getirdi:

"Artık İrem 3,5 yaşına geliyor. Ömer 7,5 aylık. O yüzden artık ben de mesleğime kaldığım yerden güzel bir şekilde devam ediyorum."

Planları arasında, 2 çocuk yaptıktan ve onların anneye en ihtiyaç duyduğu dönemde onları yalnız bırakmamak olduğunu belirten Kutluay, "Sonrasında da mesleğime devam etmekti" dedi. Demet Kutluay, mesleği dahilindeki her alanda bundan sonra varolduğunu belirterek podyuma da çıkacağını belirtti.
 
Üst