"Çocuklar Duymasın"daki Mandıra Filozofu Mustafa Ali Karakteri Film Oldu!

"Çocuklar Duymasın"daki Mandıra Filozofu Mustafa Ali Karakteri Film Oldu!
mandıra filozofu mustafa ali, çocuklar duymasın mustafa ali, mandıra filozofu


Sevgili melekler, ekranların en uzun soluklu sitcomlarından Çocuklar Duymasın'ın sevilen karakterlerinden Mandıra Filozofu Mustafa Ali sinema filmi oldu. Lükse, paraya, mala-mülke, şehir yaşamına, modern
iş hayatına karşı çıkışlarıyla ünlenen Mandıra Filozofu Mustafa Ali karakterini dizide de canlandıran başarılı oyuncu ve yönetmen Müfit Can Saçıntı canlandırıyor.


mandıra-filozofu.png


Çekimleri doğal güzellikleriyle dünya çapında ünlenmiş Bodrum Çökertme Köyü’nde gerçekleştirilen filmde Robinson Crusoe hayatı yaşayan Mustafa Ali Mandıra Filozofu (Müfit Can Saçıntı)ve zengin iş adamı Cavit bey (Rasim Öztekin)’in karşılaşmalarını ve köydeki aile içi çekişmeler eğlenceli bir dil ile anlatılıyor.
“Mandıra Filozofu” MİNT YAPIM imzası ile 4 Nisan’da beyazperdeye tüm eğlencesi ile gelmek için gün sayıyor. Çocuklar Duymasın dizisinde lükse, paraya, mala-mülke, şehir yaşamına, modern
iş hayatına karşı çıkışlarıyla ünlenen "mandıra filozofu", ilk sinema filminde "paralel bir hayat" öneriyor! Bedava yaşamanın sırlarını paylaşıyor! Mandıra Filozofu, Cinefilm dağıtımıyla vizyona girecek.
 
Üst