Çocuklar duymasın dizisinin yeni havuç karakteri Baran Erdoğan

Çocuklar duymasın dizisinin yeni havuç karakteri Baran Erdoğan
Ekranların uzun soluklu dizilerinden biri olan "Çocuklar Duymasın"kanal d ekranların da izleyici ile yeni sezon da tekrar buluşmaya devam ediyor. Bir süre önce final yapan dizi tekrar geri dönüş kararı alarak tekrar gündeme gelerek kanal d ekranların da yeni sezon bölümleri ile yayınlanmaya başlamıştı. Fakat izleyiciden yeteri kadar ilgiyi göremeyen dizi reyting kurbanı olacakken dizinin formatı değişerek tekrar ilgi görmeye başladı.

Dizinin yıllar öncesi oynayan ilk bölümlerin de yakından tanıyıp sevdiğimiz evin küçük yaramazı Emre namı diğer adı havuç karakterinin de diziye tekrar katılacağı haberleri geçtiğimiz günler de gündeme geldi.

Haberi alan izleyici merakla havuç karakterinin bir an önce diziye döneceği bölümü beklerken ne yazık ki Furkan Kızılay(Emre) diziye dönmeme kararı aldı. İzleyici sabırsızlıkla havuç karakterinin diziye katılacağı yeni bölümleri beklerken yapımcı Birol Güven, diziye yeni bir havuç karakteri olan Baran Erdoğan'ı diziye dahil etti.

Yani anlayacağınız artık Emreyi yani havucu bundan sonra Furkan Kızılay yerine Baran Erdoğan canlandıracak.

baran erdoğan.jpg


Peki Baran Erdoğan kimdir?

1986 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Müjdat gezen Sanat Merkezinden mezun olan oyuncu 2010 yılında yayınlanan Yahşi Cazibe dizisi ile kariyerine başlamıştır. Daha sonra Kanıt dizisinde boy göstermiştir. Ay sene yayınlanan ve başrollerinde Şafak Sezer Oya Başar Elvin Levinler gibi isimlerin olduğu Alemin Kralı dizisinde yer almıştır daha sonra 2014 yılında ekranlara gelen Hayat Yolunda adlı dizi ile kariyerine devam etmiştir. Piyasadan Büyük Alacağımız Var ve Kocan Kadar Konuş : Diriliş isimli sinema filmleri ile beyaz perde de boy göstermiştir.

yeni havuç kimdir.jpg


Aslın da ilk baktığınız da Baran Erdoğan da Furkan Kızılay'ı andırıyor diyebilirim ama uzun süre bir karaktere alıştığımız da onun yerine gelen kişiyi ilk başta yadırgıyor ama sonra alışıyoruz. Bakalım yeni havuç karakterini canlandıracak olan Baran Erdoğan ne kadar başarılı olacak? Seyirciden tam destek hep destek alacak mı bunları önümüzde ki yeni bölümler de ve tabi ki reytingler de hep birlikte görüp izlememiz mümkün olacak. Kendisine melekler mekanı.com olarak başarılar dileriz.
 
Üst