çocukluğunu kaybedenler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocukluğumu İstiyorum

Çocukluğumu İstiyorum

Ben dağlı bir çocuğum, rüzğar doğurdu beni; kayalara çarpa çarpa büyüdüm çıplak ayaklarla… Ben ki, yalnızca sevginin dilinden anlar, sevginin diliyle konuşurdum. Kırların, dağların, rüzğarların, pınarların diliyle… Her bahar sevda gibi taşırdım içimde bir çiçeğin yeşermesini ve açmasını bir tomurcuğun. Apak ırmaklarla akardım süsen kokulu yaylalara… Dağlı bir çocuğum ben, pınarlara, esip...
  2. Patlamada hayatını kaybedenler

Patlamada hayatını kaybedenler

Kanlı patlamada tam 16 kişi hayatını kaybetti. Patlamada hayatını kaybedenlerden isimleri tespit edilenler ise şöyle; 16 kişinin öldüğü Güngören'de meydana gelen patlamalarda ölen ve yaralananların isimlerinin belirlenmesine çalışılıyor. Patlamada ölenlerin arasında 3 yaşında bir çocuk da var. HAYATINI KAYBEDENLER: Fadime Beşkan, Hayrettin Güler, Şeyma Özkan Taha Yıldız Aleyna Çelik...
  3. 90larda çocukluk

90larda çocukluk

:hhh::haha::hhh::haha::hhh::haha::hhh::haha::hhh::haha::hhh: Süper Baba'nın müziğini flütle çalmışsanız.. SHOW TV'nin müziğini hala hatırlıyorsanız: dup dıbu dıp dıp dıbı dıp dum... Tabi ki bir de :İyi TV eyç bi bi, eyç bi bi iyi TV 'Önce hüplet sonra gümlet' hayat felsefeniz olmuşsa.. Bizimkiler dizisi ertesi gun okul oldugunu bi sureligine unutturduysa... Parliament pazar gecesi...
  4. Çocukluk oyunlarımız

Çocukluk oyunlarımız

Bir an daldım gittim hemde bayağı derinlere çocukluğuma kadar daldım gittim ve içimi sonsuz bir hüzün kapladı..Şu resimlerde aslında o kadar çok şey gördüm ki saflığı temizliği doğallığı çocukluğunu doya doya yaşayan çocukları...Bilmiyorum şimdiki çocuklar acaba şanslımı yoksa yozlaşan hayatla birlikte yitip giden manevi değerlerin yanısıra doğallığı yaşayamadıkları için şanssızlarmı?.....
  5. Gmail Giriş ( Girişi Kaybedenlere )

Gmail Giriş ( Girişi Kaybedenlere )

Gmaile girmek istiyorsunuz ama linkini aramak istemiyorsanız birazdan sizlerle paylaşacağımız yeri sık kullanılanlara ekleyebilirsiniz arkadaşlarım. Yada Gmail Notifier konumuza bakarak bu eklentiyi kurabilir ve bu dertlerin tamamından kurtulabilirsiniz. Biliyorsunuz ki zaman herşeydir internet kullanıcıları için. Kaybettiğiniz gmail girişi için sizlere bir link veriyoruz dediğimiz gibi bu...

Sayfayı Paylaş