Çocuksun Sen! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen......

sen......

Sana dokunmak bir mucizeydi, seninle olmaksa bir mucizeyle yaşamak.. Gün geceye döndüğünde seninle olmak öyle güzel ki. Bütün bir gece seninle aynı havayı solumak, dinlediğim şarkılarda seni bulmak. Gündüzümde insanlar, mücadele, kavgalar, çirkinlikler var belki ama gecemde sadece sen ve ben… Belki bu yüzden geceyi sevişim. Sadece sana ait gecelerim, tıpkı kalbim gibi... Dün gece yine...
  2. Bir masaldı bu, Hep sen anlattın, Çocuktum, inandım...

Bir masaldı bu, Hep sen anlattın, Çocuktum, inandım...

Bir masaldı bu!Hep sen anlattın..Çocuktum...inandım... Bir masaldı bu! Sen anlatırdın... Miş'li geçmiş zamanlardan yokluğa uzanan Dinle derdin: Ateşi,yağmuru,güneşi dinle Kekik kokulu dağlarda Bir çoban kavalında saklı Eski bir türkünün yakarışını Alev alev bir yüreğin yanışını dinle... Sen anlatırdın... Yanmış bir türkünün ezgisinde Diyar diyar dolaşan aşkları Oysa...
  3. Sen Çocuğuna Bu İsmi Koyar mıydın?

Sen Çocuğuna Bu İsmi Koyar mıydın?

meleksu isminin anlamı zara isim anlami zara isminin anlami Melikoşlarım sizler için bir oyun gibi bişi buldum hahaha beğenirmisiniz beğenmezmisiniz bilemem...Katılımlarınızı bekliyorum.:ar4fd: Üstte kimse olmadığı için ben başlıyorum. Alttaki melikoşum sen çocuğuna Eylül adını koyar mıydın :)

Sayfayı Paylaş