Çörek otu diyeti yapanlar

D

dombilizeyna

Forum Okuru
Çörek otu diyeti yapanlar
Çörek otu diyeti yapanlar bu diyet ile zayıflayanlar faydalarını gördünüz mü nasıl kullanılır nasıl kullandınız ?

Selam arkadaşlarım korona vs derken artık yaz geldi bu korona günlerinde en az 9 kilo hatta rahat rahat on kilo aldığımı söyleyebilirim sizlere acaba çörek otu diyeti yapanlarınız var mı ya da daha önceden yapan başka bir zayıflama yöntemi ama arkadaşlarım bana bunu baya tavsiye ettiler siz aptınız mı nasıl kullandınız neler yaptınız bana anlatır iseniz kullanmak istiyorum kızlar tşk
corek-otu-faydalari.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
daha önce hiç yapmadım ama bu diyetle kilo verenlerin olduğunu biliyorum özellikle haftada üç beş kilodan bahsediliyor tabiki bende onların yalancısıyım ama denemek lazım bilmediğim için net üzerinden araştırma yaptım aşağıdaki şekilde uygulamanız mümkün olacaktır diye düşünüyorum.

Siz yinede bu işe kalkışmadan önce diyetisyene ya da doktora danışmanızda fayda olduğunu düşünüyorum.
Öncelikle çörek otu alacaksınız havan eli dediğiiz bir şekilde içindeki malzemeleri un yani toz haline gelene kadar ezeceksiniz bu son derece önemli.

Bu dediğim işlemi çok yapıp saklamayacaksınız kullanacağınız zaman yine ezip öyle kullanacaksınız. 1 tatlı kaşığı olarak ezecek ve tatlı kaşığı dolusunu ağzınıza alıp tüketeceksiniz bol su içeceksiniz üzerine en az 2 bardak tüketmelisiniz. Yemeklerden bir saat önce tüketeceksiniz metabolizmanızın inanılmaz hızlandığını göreceksiniz.

deneyip bize de yazarsanız güzel olur. Bu toz şeklinde yenildiğinde dediğimiz gibi metabolizmanın yakma hızı artacak ve sizi tok tutacaktır.

ÇÖREK OTUNUN FAYDALARI şunlardır

• 1 Çörek otu sizi tok tutacaktır
  • 2 Metabolizmayı hızlandırarak mide çeperinizi korur refli gibi rahatsızlıkları giderir hatta iyi gelir
  • 3 Maksimum bağışıklık iltahap ve alerjik hastalıklara iyi gelerek kolesterolünüzün düşmesine kan şekerlerinizin de düzene girmesini sağlar
  • 4 Tansiyon sıkıntınız var ise bu kullanım şekli ile tansiyonlarınız düşer diyabete yardımcı olacağı gibi idrarıda söktürür
  • 5 Hücrelerin yenilenmesini sağlayarak akciğer böbrek ve prostat kanserine iyi gelir.

İslamda Çörek Otu Mucizesi

Hazreti Muhammet Sallallahü Aleyhi Vesellem sahih yani gerçek olarak şöyle bir rivayet vardı. Hz Peygamberimiz özellikle sizlere Çörek otunu tavsiye ediyorum zira onun ölüm haricindeki her türlü hastalığa şifası vardır demiştir. Müslim Buhari ve Tırmızi de geçiyor arkadaşlarım araştırdım.

Son düzenleme:
Selamlar bazı yerlerde sabah aç karnına diyorlar sabah aç karnına mı içilecek tam olarak bi hafta bende denemek istiyorum da nası olcak daha ayrıntı verir misiniz lütfen ?

Selamlar bazı yerlerde sabah aç karnına diyorlar sabah aç karnına mı içilecek tam olarak bi hafta bende denemek istiyorum da nası olcak daha ayrıntı verir misiniz lütfen ?

Selamlar, hayır yemeklerden yarım saat önce almanız gerekiyor 1 iki bardak su ile bu kadar günde kaç kere yemek yiyorsunuz 3 kere sabah kahvaltıdan önce öğlen ve akşam yemeklerinden önce yapacaksınız.

Sevgiler deneyin sonucu bize de yazarsanız seviniriz.

Tamamdır hemen dönüş için teşekkür ediyorum deneyeceğim ve sizlere yazacağım inşallah unutmaz isemmm benimde bu virüs belası günlerinde malesef 5 kilo fazlam oldu bi iki hafta kullanayım diyorum. Tşk. :D:D

Vallahi tüm forumları baştan sona kadar inceledim baktım kullanıcı yorumlarına kilo verdiklerini ifade etmişler tabi kişinin metabolizmasından metabolizmasına göre değişecektir ama tok tutuyor diyorlar kesinlikle yemenizi azaltacak ve yağ yaktırıcı özelliği ile kilo vereceksiniz inşallah :)

Geri