Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

teşekkürler bilgilendirmeler için.

5 veya 6 önce beklediğim günde adet oldum ama yerleşme kanamasindan şüpheleniyorum şu an idrarda çıkmıyo ama kan testi yaptırsam sonuç verir mi kanamadan 5 veya 6 gün sonra

5 veya 6 önce beklediğim günde adet oldum ama yerleşme kanamasindan şüpheleniyorum şu an idrarda çıkmıyo ama kan testi yaptırsam sonuç verir mi kanamadan 5 veya 6 gün sonra

Beklene dönemde adetiniz gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu olmaz. Gebelik testini de dileğiniz zaman yapabilirsiniz.

Beklene dönemde adetiniz gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu olmaz. Gebelik testini de dileğiniz zaman yapabilirsiniz.
Yerleşme kanaması gördüysem eğer lan testi hemen pozitif çıkar mı? Iliskiden sonra kaç gün beklemem gerek geç döllenme ihtimali yüzünden falan?

Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacaktı benim.. Ben uç gündür böbrek ağrısı çekiyorum ama açken ağrıyor adetimde 8 gün geçti :( 5 yıllık evliyim bebiş istiyoruz ama olmuyor acaba bu ağrılarımın sebebi bebiş olabilir mi ? Heveslenmek istemiyorum ama sizlere sormak istedim sürekli de adet olacakmışım gibi ağrım var kasıklarımda

Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacaktı benim.. Ben uç gündür böbrek ağrısı çekiyorum ama açken ağrıyor adetimde 8 gün geçti :( 5 yıllık evliyim bebiş istiyoruz ama olmuyor acaba bu ağrılarımın sebebi bebiş olabilir mi ? Heveslenmek istemiyorum ama sizlere sormak istedim sürekli de adet olacakmışım gibi ağrım var kasıklarımda
Hamilelik belirtileri ile adet olma belirtilerinin bazıları birbiri ile aynıdır. Bu durum da test sonucunu görmeden kesin hamilesiniz diye söylemek yanlış olur. Adet gecikmesinin nedenlerinden ilki gebelik lehine olsa da farklı kadın hastalıkları da adet gecikmesi yaşatabilir. Bunu öğrenmenin en kesin yolu öncelikle mutlaka bir kan testi yaptırın ve kadın doğum uzmanına kendinizi kontrol ettirin. Eğer gebelik yoksa ve halen adet olunmamışsa bunun nedeni yapılacak tahlil ve tetkikler sonucu anlaşılacaktır.

Hamilelik belirtileri ile adet olma belirtilerinin bazıları birbiri ile aynıdır. Bu durum da test sonucunu görmeden kesin hamilesiniz diye söylemek yanlış olur. Adet gecikmesinin nedenlerinden ilki gebelik lehine olsa da farklı kadın hastalıkları da adet gecikmesi yaşatabilir. Bunu öğrenmenin en kesin yolu öncelikle mutlaka bir kan testi yaptırın ve kadın doğum uzmanına kendinizi kontrol ettirin. Eğer gebelik yoksa ve halen adet olunmamışsa bunun nedeni yapılacak tahlil ve tetkikler sonucu anlaşılacaktır.
Cevabınız için çok teşekkür ederim.. Kadın doğuma gideceğim

Merhaba lütfen bana bi yardımcı olun. 2.5 yıllık evliym 1 senedir korunmuyoruz. Öncesinde de eşim korunuyodu. Henüz bebeğimiz olmadı. 3 ay önce dr a gittik eşimde bende tahlilller yaptırdık hepsi sorunsuz çıktı. Dr um senem dolduğunda halen hamile kalmazsam rahim filmi istiyeceğim dedi. Yaz sonuna kadar bekleyp rahim filmi çektirmeye karar verdik. Son adetim 11 haziran da bitti. Son ilişki tarihim 19 haziran.. 3 temmuz da adet olmam gerekiyordu ama olmadım 2 haftadır sanki adet olcakmışım gibi göğüslerim kasıklarım belim ağrıyo geçiyo sonra tekrar ağrıyo ama adet olmadım çok az açık kahve akıntım oldu 2 gündür ama adet başlamadı. Şişkinlik gaz da var.. dün idrar testi yaptım negatif.. kan testi yaptırmadım. Normalde adetim hiç şaşmaz 28 de bir olurum. Kan testi yaptırmaya korkuyorum çünkü 1 senedir o kadar çok heveslendim yaptırdım ama hep elim boş döndüm..5 gündür adet olurum diye bekliyorum olmuyorum da kasıklarım patlıycak gibi şişiyo.. kendimi yine boşa heveslendirmek istemiyorum çünkü çok yıprandım çevre baskısından.. siZce ne yapayım. Hamile olma şansım var mı. Hamile olupta böyle açık kahve hafif akıntısı olup adet göremeyen oldumu.. adet belirtim var ama olmuyo.. uzunca oldu farkındayım bi yardımcı olun ne diyim

Merhaba, gebelik testleri geç döllenme gibi durumlarda yada bazı koşullardan dolayı hatalı sonuç verebilir. Gebe olup olmadığınızı ancak hcg testi ile öğrenebilirsiniz. Septomlarınız gebelik lehine görünse de gebelik kaynaklı olmaya bilir. Bugün mutlaka hcg testi yapmanızı öneriyorum.

Geri