Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

Ben de yeni üyelerden biriyim. Uzun zamandır takip ediyorum burayı. Biz de eşimle bebek istiyoruz bu ay korunmayı bıraktık. Ama ben polikistik over hastasıyım. Doktorum açıkça hemen hamile kalma olasığımın düşük olduğunu söyledi. Ama bu ay solumdan yumurtlayacağımı da söyledi kocaman bir yumurta gözüküyormuş. Yumurtlamamı hem idrar testiyle hem de doktorumun önerdiği tükürükle yumurtlama testiyle takip ettim. 5 ocakta adet olmuştum. 8. günde yani 13 ocakta idrarla yumurtlama testim çift çizgi çıktı. o gün ilişkiye girdik daha sonra gün aşırı ilişkiye girdik. Tükürük testi de tam yumurtlama zamanını gösteriyor. 16-17 ocakta tükürük testim pozitif çıktı. o günlerde de ilişkiye girdik. Tam yumurtladığım vakti iyi değerlendirdik yani. En son dün ilişkiye girdik işte.. Ama şu an kasıklarımdan aşağıya doğru kasılmalar var ağrı yapıyor arada bir bıçak saplanıyor gibi sancılar tutuyor bacağıma iniyor. Sanki karnımın altı şiş gibi hissediyorum. Tuvaletim varmış gibi geliyor. Acaba rahim mi hazırlanıyor dersiniz? Döllenme olma ihtimali yüksek aslında ama Allah ım izin verirse olur :) yorumlarınızı bekliyorum

Soru tekrarı yapmayın lütfen sorunuz yanıtlandı
https://www.meleklermekani.com/threads/erken-gebelik-belirtileri.28452/page-1100#post-991804

Mrh benim en son adetim aralik 11 bitti su an subatin 4 ama hayla adet olmadim bir kac kere test yaptim ama negatif cikti ve belimde cok agri var acaba hamilemiyim

Canim bu kadar kafana takma şükredelim bizde bebişlerimizi alicağiz kucağimiza elbet bir gün

Ben anlamıyorum, neden buraya uzmanlık gerektiren sorular yazılıp cevap bekleniyor. Arkadaşlar doktora gidin...

Merhaba benimde adetime 10 gun kala kramplar basladi midemde ara ara eksimeler oldu ama akintim yok dun acile gittim normal kan we idrar tahlili yapildi bisey cikmadi afetime 6 gun war bugun kadin doguma gidicem agrilarim dahada artti . usuyorum surekli we surekli acikiyorum sizce hamilelik olabilir mi ? Ara arada adet sancisi gibi gibi sancilarim oluyo belim zaten felaket agriyo.

Merhaba bu kadar erken gebelik belirtisi olmaz + belirtilere dayanarakta gebelik teşhisi yapmak yanıltıcı olur.Mensinizde gecikme olursa test yaparsınız..

Merhaba benim kafam çok karıştı spiral kullanıyorum ve 2 3 aydır adet düzensizliğim var fakat bu ay normalde 3 gündür adet olmam gerekiyordu ama olmadım bu sabah teste yaptım negativ cikti kazıkların ve sirtim çok ağrıyor dün akşamdan beri midem yanıyor hafif bulantimda var acaba babamı öyle geliyor 10 aylik oğlum var halada emziriyorum

Geri