1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    63

çok geyikler yaaaa:D

Konu, 'Komik Resimler' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

çok geyikler yaaaa:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geyik ötesi yazılar :D

Geyik ötesi yazılar :D

eli olmayan babaya ne denir? noel baba seni hasan sordu, hangi hasan? florhasan seni cem sordu, hangi cem? sivilcem :zuha: kim terlemez...? "NOTER" Adamın biri varmış ikinci önem kurtarmış Adamın biri cin miş 2. si Tonik :D Adamın biri ''uç''muş diğeri 07 :D :zuha: hadi bakalımm sizde yazınnn
  2. yaaaa

yaaaa

slm ben burda yeniyiiiim umarim beniiiii anlayan birisi bana yardim eder =)) kafam cok karisik ne yapacagimi ne edeceyimi bilmiyorum herseyden umudumu kestim ve arti yorulduuuum...Hayatim cok karisik...her defasinda yeni bi kitap acmayaaaa kalkiyorum ama malesef üzülen her defasinda ben oluyorum....son olay da bunu bana yasatti....artiiik herseyiiiii kenari atim hayati da özellikle...cünküü...
  3. Çok üzgünüm Azade :D

Çok üzgünüm Azade :D

Bir gün azadelere gitmiştim bizde evde durmak istemedik hemen parka gittik giderken birileri oradan ıslık çalıp şunlara bak mı ne öğle bişi dediler ama biz nasıl gülüyoruz azadeyle anlaama görmeniz lazım :D işte sonra parka vardık orada bir grup erkek vardı 4-5 kişilerdi galiba çardak gibi bir yerde oturuyorlardı bizde bilerek önlerinden geçtik :loco: :puf: sağ tarafa doğru yürüdük :D 2 bank...
  4. Çok komik Sabri Sarıoğlu Geyikleri

Çok komik Sabri Sarıoğlu Geyikleri

komik sabri geyikleri komik Sabri Sarıoğlu geyikleri Evet Melek'ler, şimdi biraz gülelim istedik ve gülerken sizleride güldürmek, ayrıca bizleri izleyenleride güldürmek istedik. Ve bunun içinde son dönemlerin en komik geyiklerinden olan Sabri Sarıoğlu geyiklerini bu sayfamızda derledik topladık, sunuma açtık Melek'ler:) 10 tane Halil Sezai gelse de, Galatasaraylı taraftarların Sabri'ye...

Sayfayı Paylaş