Etiketler:
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Cok güzel resimli siirler bu şiirler tam sizlik taaaam en güzelleri burada

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

resimli güzel şiirler çok güzel resimli şiirler
    Aşkı en iyi ve en güzel şekilde analatabileceğiniz sosyal medyada da paylaşacağınız bir çok resimli aşk şiiri getirdim sizlere kızlar. AŞK İLE kalmanız dileklerimle..

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Aralık 2016
  2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    süpeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer yaaaaaaaa bayıldıııııııııııım

Cok güzel resimli siirler bu şiirler tam sizlik taaaam en güzelleri burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resimli coook güzel siirler...

Resimli coook güzel siirler...

Resimli birbirinden güzel ve romantik şiirleri sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz.
  2. Dünyanın en Güzel Resimli Siirlerini getirdim kızlar

Dünyanın en Güzel Resimli Siirlerini getirdim kızlar

En güzel ve en iyi şekilde aşkı anlatan resimli şiirleri yine getiriyorum. Bu aralar aşık olduğumdan dolayı beni en iyi bu resimler anlatıyor arkadaşlarım. Allah vermeye başa verince kötü oluyor insan. Hele bi de ben gibi kavuşamayınca varya Yandınız demektir. İşte tamda o vakitte sizlere bu resimli şiirler teselli olacaktır.
  3. en güzel resimli ask siirleri

en güzel resimli ask siirleri

en güzel resimli aşk şiirleri güzel resimli mesajlar mesajlar aşk yazılar en Bir zamanlar bende aşıktım. Bazen sevdiğinizi kalbinizin içine sokasınız ellerini tutup hiç bırakmayasınız gelir. Bazen de bu düşüncelerin yerini anlamsız kelimeler işkal eder. Tabiki kimine göre anlamlıdır bu kelimeler. Bazen de kelimeler yitirir kifayetini sevgili melekler. Sevdiğiniz ile ilgili kuraacağınız hangi...
  4. Resimli şiirler arşivi

Resimli şiirler arşivi

Durmaktan beklemekten Köşede kalmaktan ve hatta, Yok sayılmaktan,hiç görülmekten, Yoruldum! Yaptığının bu olduğunu sanmadan ve belki bilmeden hiç, anlamadan bunu öyleymiş gibi görmene neden olmaktan, Tükendim! Adını hayatımın öznesi yapmışken, Yükleme hangi soruyu sorsam şimdi yanıt yok ... Akılnda olsun , Yanıtı olmayan sorular mahkumdurlar hep bir köşede unutulmaya ! -Ve uzatıyor...
  5. En Güzel Kısa 10 Kasım Şiirleri Burada!

En Güzel Kısa 10 Kasım Şiirleri Burada!

en güzel 10 kasım şiirleri, 10 kasım şiirleri, 10 kasım için şiirler Sevgili melekler, yaklaşmakta olan 10 Kasım münasebetiyle özel olarak sizler için seçtiğimiz en güzel 10 Kasım şiirlerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz.... ATAM’a Günlerden 10 Kasım Saat 09:05 Dolmabahçe’deyim, Elimde karanfil Sirenler çalıyor, senin için Gözlerimde yaş, seni düşünüyorum Mustafa sarı 10 Kasım...

Sayfayı Paylaş