1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

çok hisli bakıyor:):)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme: 15 Mart 2009
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: çok hisli bakıyor:):)

ah yesinler seni hasbam

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: çok hisli bakıyor:):)
    :haha:aynen öle şekerimm:D:D

çok hisli bakıyor:):) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba nasıl bakıyorlar bu saçlara?çok ilginç!

acaba nasıl bakıyorlar bu saçlara?çok ilginç!

şunların saçlarına bakın:)
  2. Kadınlar erkeklerin 'yüz'lerine bakıyormuş!

Kadınlar erkeklerin 'yüz'lerine bakıyormuş!

ABD'de yapılan bir araştırma kadınların, erkeklerin yüz hatlarına bakarak sevgili ve eş seçimi yaptığını ortaya koydu. Bir erkeğin suratına bakıp size sadık kalacağını anlayabilir misiniz? Michigan Üniversitesi’nden bir grup araştırmacı kadınların erkeklerin yüz hatlarına bakarak birçok özelliğini değerlendirebildiğini ortaya çıkardı. Araştırma kapsamında kadın ve erkeklerden oluşan 854...
  3. Saçlarınıza bakıyor musunuz?

Saçlarınıza bakıyor musunuz?

Saçlarınıza bakıyor musunuz? Sağlıklı ve bakımlı saçlara sahip olmak için nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Saçınızı boyadıktan sonra yıkamayın Saçlar boyandıktan sonra renk kaybının yüzde 50'sini ilk hafta içinde kaybeder. Boyama sırasında saçın dış koruyucu kısmı açılıyor ve boya emiliyor. Eğer bu kısım kapanmadan saçınızı yıkarsanız çok fazla renk kaybı meydana...
  4. En Hisli Ayrılık Sözleri 2013

En Hisli Ayrılık Sözleri 2013

Bu konu; en iyi ayrılık sözleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, hayatta her zaman herşey istediğimizi gibi gitmez ne yazık ki. Hüzünler, hayal kırıklıkları, ayrılıklar yaşayabiliriz. Yaşadığımız bu duyguları da her zaman açık açık ifade edemeyebiliriz. Böyle bir durumdaysanız şimdi sizlerle paylaşacağımız ayrılık sözleri ile duygularınızı haykırabileceksiniz. Seçin...
  5. Güzel bakıyorsun ama ….

Güzel bakıyorsun ama ….

Güzel bakıyordun, gördüm, aslında bakışlarını duydum. Nasıl duyduğumu sorma, anlatamam. İçinde yalnız kalmış o adamı gördüm. Karışmıştın, anladım… Bazı pişmanlıkların izleri vardı gözlerinin kenarında, bir de bazı gülümsemelerin çizgileri yerleşmişti kalbinin kenarına, sezdim. Hani yıllar öncesinden tanıyormuş gibiydim, yıllarca tanımadan bilmiş gibiydin. Tuhaf ama o kadar yakındın aslında,...

Sayfayı Paylaş