1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

çok sirinler hemde çok

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: çok sirinler hemde çok

gercekten çok şirinler hemde çok :)

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: çok sirinler hemde çok

yerim ben bunlari ya,cok sirinler,emegine saglik dostum

çok sirinler hemde çok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. henüz çok erken babacım

henüz çok erken babacım

babacım babacim en büyük acı çaresizlikmiş 4 gündür babamın anıden hastalanması ve o dag gıbı adamın yataga mahkum olması bitrdi beni nedenı yok sebebiyok ve yıkılmaz sandıgım en buyuk gucum yıkıldı ve caresızce sesızce bekleyışteyız baba çok erken beni bırakman için ben okadar güçlü degilim göründüğüm gibi ben okadar sabırlı degılım bildiğin gibi senın arkamda olmanmış beni ayakta tutan...
  2. yaşlanmak artık yüz kırışıklığı olmaktan çıkıyor hemde çok kolay yolla

yaşlanmak artık yüz kırışıklığı olmaktan çıkıyor hemde çok kolay yolla

yüz kırışıklığı giderici yüz kırışıklığı nasıl giderilir yüzdeki kırışıklıklar nasıl giderilir kırışıklıkları için hareketler Yüzdeki Kırışıklıkları Önlemek Elinizde Her zaman genç kalabilirsiniz! Yaşın ilerlemesi ile birlikte başta yüz olmak üzere kırışıklıklar oluşuyor. Oysa doğru zamanda doğru tedavi ile kırışıklıkların oluşmasını önlemek en azından geciktirmek hiç de zor değil! Kadınlar...
  3. özledim hemde çok...

özledim hemde çok...

özledim ozledim özledim hemde cok Özledim. Hem de çok… :uhu: Gözlerini, sözlerini, gülüşünü, ses tonunu, kokunu, dokunuşunu, seni, sana ait olan her şeyi… Özlediiiiiiimmm. Hem de çok… Öyle böyle değil... Özlemin çekiştiriyor saç diplerimden! Zaman duruyor özlerken seni. Akreple yelkovana düşman oluyorum. Kelimelere dökemiyorum, cümlelere sığdıramıyorum. Çaresiz bırakıyor, boğazı...
  4. bu çantalar hem klasik hemde çok şık kızlar ben çok beğendim sizde bakın :)

bu çantalar hem klasik hemde çok şık kızlar ben çok beğendim sizde bakın :)

vakko çanta modelleri,vakko yeni sezon çantalar,vakko çantalar,vakko çanta modelleri ve fiyatları,vakko çanta 2011
  5. çok çok çok korkuyorumm :(

çok çok çok korkuyorumm :(

merhaba, sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, onunda benimde üzerimde pantalon ve iç çamaşırlarımız vardı. rahimime çok çok yakın, üç defa pantalonuna boşaldı. acaba hamile olabilir miyim çok korkuyorum. bu konularda hiç bilgim yok

Sayfayı Paylaş