1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113
Çok üzgün ağlayan smiley ve gifler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. buuu gifler yenıı ve çok güzel

buuu gifler yenıı ve çok güzel

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. çok üzgünüm olmadı yine

çok üzgünüm olmadı yine

İLK AŞILAMAMDI 3 tane sağlıklı yumurtam oluştu yeterl, büyüklükte eşimden alınan sperm 118 milyon yıkandı 110 milyon bana enjekte edildi. ve 2 hafta yatarak geçirdim ne iş ne temizlk ne yemek herşeyim önüme geldi sırf bebek tutunsun die. ve bugün 14 ü gün test yaptık 0 çıktı kocqa bir sıfır çok ağladım hafif leke gelio söüklcem yarın heralde çook moralim bozuldu. sözün kısası herşey çok iyi...
  3. üzgünüm çok

üzgünüm çok

Kocam askerde kıskanç uzaklaşıyorum kerde arkadaşn var mı diye sordum bana kızdı vakit gecirsin diye sormuştm sadece kızdı beni aramicanı söyledi asker diye kırmak istemiyrum sizce nasıl davranmalıyım böyle yaptıgında ondan uzaklaşıyorum
  4. Çok üzgün ve kırgınım

Çok üzgün ve kırgınım

Bugün uzun bir aradan sonra annemler geldi diye sevinmiştim (aynı şehirdeyiz)öğlen saat 1 de geldiler 4 te annem ve kızkardeşim alışveriş için çıktılar yeğenim ve küçük kız kardeşim i bana bırakıp Alışveriş e çıktığı kardeşim evlenmek üzere şimdi oğlanı soruşturuyorlar vs Kızkardeşim -abla ne kadersizsin bi koltuk takımın bile yok yatak odan bile takım değil dedi Annemde başladı bana...

Sayfayı Paylaş