Coşandere Turistik Tesisleri - Macka / Trabzon

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Coşandere Turistik Tesisleri - Macka / Trabzon
Coşandere Turistik Tesisleri Trabzon 34 toplam oda, 34 standart oda kapasitelidir. Otelin odaları Bahçe, dağ manzaralıdır. Oda kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon, müşterilerine hizmet vermektedir.
Otel Coşandere Turistik Tesisleri oda ve müşterilerinin ortak kullanımına sunulan olanakları şunlardır. duş, Direk telefon, uydu tv, wc, saç kurutma makinası. Split klima, merkezi ısıtma, bahçe, internet, tv odası, oyun odası, resepsiyonda kasa, market, hediyelik eşya, telefonla doktor, 24 saat oda servisi, jeneratör, ücretsiz otopark, evcil hayvan kabul edilir. Jogging, trekking, çocuk oyun alanı, paintball. kahvaltı salonu, kafeterya. 250 kişilik 1 açık restoran, 1 kapalı restoran. nefis Yöresel yemekler.
Trabzon Coşandere Turistik Tesisleri konum itibarıyla, Zigana'ya 20 km, Sümela manastırına 10 km, Camii Boğazı Yaylası'na 15 km. Trabzon Hava Alanı'na 35 km., mesafede yer almaktadır.

Adres : Sumela Yolu 5 Km / Macka / Trabzon

Çin'in Turistik Yerleri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Hırvatistanın turistik bölgeleri nereler? Hırvatistanın turistik bölgeleri nereler?
Eşim işi dolayısıyla Hırvatistana gidecek.Beni de götürmek istiyor ama ben kararsızım.Sıkılırım gibime geliyor. Acaba diyorum turistik yerleri varmı, varsa nasıl bi,r yer bu Hırvatistan?Bilgi verirmisiniz?
Soru-Cevap 1
güney korenin tarihi ve turistik yerleri güney korenin tarihi ve turistik yerleri
Melekler, gangnam sayesinde güney koryee ilgimiz arttı.Bu yıl içinde arkadaşlarla bir gezi planlıyoruz ve güney korenin gezilecek yerlerini sizden öğrenmek istiyoruz :)
Soru-Cevap 1
Arjantinin Turistik Yerleri nereler biliyor musunuz Arjantinin Turistik Yerleri nereler biliyor musunuz
Arjantine gidecek olan kişiye Arjantinin gidilecek yerleri neresi diye Arjantinin Turistik Yerlerinden nereleri önerir siniz? Lütfen bilginiz var ise Arjantinin Turistik Yerlerini paylaşın.
Soru-Cevap 1
Yunanistanın Turistik Yerleri nereler yazın Yunanistanın Turistik Yerleri nereler yazın
Arkadaşlar biz Yunanistan'a gitmek istiyoruz daha doğrusu şuan gitmeyi düşünüyoruz peki insan Yunanistan'a giderse nereleri görmeli? Yunanistanın Turistik Yerleri nereler biliyorsanız öneride bulunur musunuz :)
Soru-Cevap 1
Çin'in Turistik Yerleri Çin'in Turistik Yerleri
çinin turistik yerleri çinin gezilecek yerleri çin turistik yerleri ile ilgili bilgiler burada melekler. ünyanın en kalabalık şehri olarak nam salan Çin bugün ku makalemizin konusu melekler :) Uzaydan dahi görülen Çin Seddi ile meşhur olan...
Avrupa Tatil Beldeleri 1