gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Coşkun Sabah - Kırık Ud

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Batık bir gemiyim aşk limanında Kader bu deyipte avutma beni
    Hasret kapımızı çaldı sonunda
    Kadere kahredip söyletme beni
    Kırık bir ut gibi inletme beni

Ayrılık çıktı bak sevda falında
    Ümit çiçeklerim soldu dalında
    Artık başkası var senin kolunda

Çaresiz bıraktın umutlarımı
    Sabahsız bıraktın yarınlarımı
    Göz yaşı doldurdun şarkılarımı

Ayrılık çıktı bak sevda falında
    Ümit çiçeklerim soldu dalında
    Artık başkası var senin kolunda

Coşkun Sabah - Kırık Ud konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Coşkun Sabah - Okyanus

Coşkun Sabah - Okyanus

coşkun sabah resmi web sitesi İlkbahara bekle beni demiştin Hiç mi orda kış baharı bulmuyor? Düşlerin mi yoksa sen mi değiştin? Ayrılıktan aşka sıra gelmiyor Okyanus mu iki şehrin arası? Kaç saatlik yol ki şunun şurası? O verdiğin ümitlerin süresi Her nedense bitmek nedir bilmiyor Gün kavuştu, ikindiye vakit dar Bir öpüşten, dokunuştan ne çıkar? Güzelliğin aşkın kadar aşikâr; Mazeretin bu...
  2. Coşkun Sabah - Düşeceksin Dillere

Coşkun Sabah - Düşeceksin Dillere

Sürmeleri sürüme Salınarak yürüme KorkuyoruM A kızım Düşeceksin dillere Dillere dillere düşeceksin dillere (2) Allanma öylesine Pullanma böylesine KorkuyoruM A kızım Düşeceksin dillere Nakarat
  3. Coşkun Sabah - Bizim Hikayemiz

Coşkun Sabah - Bizim Hikayemiz

Seni gördüğüm o günden beri Kalbim perişan gönlüm bir deli Sana yazdım beni anlatan Aşkımla dolu bu sözlerimi İşte bu bizim hikayemiz Öyle saf öyle temiz Kenetlenmiş ayrılamaz Kalbimizde ellerimiz Kanımda canımda dört yanımda Senden başka hiçkimse olmasın Bir gün dönsen yeter bana Gözlerim yolda kalmasın Olmayacak bir duamıydı bu Allahım bana revamıydı bu Yoksa hemen sonu gelecek Acıyla...
  4. Coşkun Sabah - Ayrılmayalım

Coşkun Sabah - Ayrılmayalım

Gitmek istiyorsan git Bitti diyorsan öyle olsun Benimle mutlu olamadın ya canım Sanma başkasıyla olursun Kirletir seni yokluğum Dillere düşersin a canım Ayrılırsak yarım kalırsın Canı candan ayırmayalım Ayrılmayalım ayrılmayalım Ayrılık rüzgarlarıyla savrulmayalım Ayrılmayalım ayrılmayalım Mutluluğun bağlarını koparmayalım
  5. Coşkun Sabah - Affetmem Asla

Coşkun Sabah - Affetmem Asla

Ateş olup yaksanda Gonca güller taksanda Ahu olup baksanda Affetmem asla seni Som altından taç olsan Aşkıma muhtaç olsan Derdime ilaç olsan Affetmem asla seni Yakut yüklü dal olsan Al ipekten şal olsan Peteklerde bal olsan Affetmem asla seni Şarkı olsan dilimde Gonca olsan güllerde Leyla olsan çöllerde Affetmem asla seni Söz-Müzik: Zeynettin Maraş

Sayfayı Paylaş