1. DeRyAaLı

  DeRyAaLı Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  20 Aralık 2012
  Mesajlar:
  54
  Beğenilen Mesajlar:
  5
  Ödül Puanları:
  0

  Cübbeli'den 'Kıyamet' yorumu: Ben söylemiştim

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında DeRyAaLı tarafından paylaşıldı.

  < Konu Resmi..>
  • 'Cübbeli Ahmet Hoca' ismiyle bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, 21 Aralık'ta Maya takvimine göre kıyamet kopacağı yönündeki iddialarla ilgili, "Ben daha önce kıyametin kopmayacağını söylemiştim. Zaten kopmadı da" dedi.
  KAMUOYUNDA 'Karagümrük çetesi' olarak bilinen suç örgütüne yönelik dava kapsamında tutuklu yargılanırken tahliye edilen 'Cübbeli Ahmet Hoca' ismiyle bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, 21 Aralık'ta Maya takvimine göre kıyamet kopacağı yönündeki iddialarla ilgili, "Ben daha önce kıyametin kopmayacağını söylemiştim. Zaten kopmadı da" dedi.

  Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, ailesiyle birlikte bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Isparta'ya geldi. Kaldığı otelde gazetecilere açıklamada bulunan Ahmet Mahmut Ünlü, 7 Aralık'ta cezaevinden çıktıktan sonra ilk ziyaretini Isparta'ya yaptı. Cezaevi süreci nedeniyle İstanbul'dan ayrılamadığını anlatan Cübbeli Ahmet Hoca, "Biraz hava değişikliği için geldim. 20 yıl önce buraya gelmiştim. Ama tam olarak türbeleri, velileri ziyaret edememiştim. İçimde ukde vardı. Eğirdir'de Fatih Sultan Mehmet Han'ın hocası Abdülkadir Habibi hazretlerinin türbesi var. 28 kadar ehl-i beytten kıymetli zatların türbesi var. Oraları ziyaret ettik. Ayrıca kıymetli valimiz Memduh Oğuz ile 30 yıllık hukukumuz var. Onu da ziyaret ettik. Eğirdir'de ziyaretler yaptık. Başka ziyaretlerimiz olacak" diye konuştu.

  Gazetecilerin Maya takvimine göre 21 Aralık'ta kıyamet kopacağına inanıldığını ancak kıyametin kopmadığını hatırlatılması üzerine Cübbeli Ahmet Hoca, "Ben daha önce kıyametin kopmayacağın söylemiştim. Zaten kopmadı da" dedi.

   
 2. AYŞEDEN

  AYŞEDEN Hamiş Melek

  Kayıt:
  5 Temmuz 2012
  Mesajlar:
  1.024
  Beğenilen Mesajlar:
  614
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  istanbul
  Hocam sen cok yaş hep doğruları söylersin
   
Cübbeli'den 'Kıyamet' yorumu: Ben söylemiştim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kime söylemiştir?

  Kime söylemiştir?

  Kafacan'a Ali'yi yakalama görevi verilmiştir. Ne var ki Ali ikiz kardeşi Veli ile aynı evde oturmaktadır ve bu ikizleri birbirinden ayırtetmek olası değildir. Kafacan ikizlerden birinin daima yalan söylediğini bilmektedir, diğerinin yalancı mı, doğrucu mu olduğu bilinmemektedir. Kafacan ikizlerden sarı kazaklı olana sorar: "Adınız Ali mi?" Sarı kazaklı "Evet" der. Kafacan...
 2. kıyamet

  kıyamet

  21 aralıkta maya takvimine göre kıyamet olacakmııııı
 3. İstihare yorumu.. Ben onun için hayırlı mıyım?

  İstihare yorumu.. Ben onun için hayırlı mıyım?

  Ben ve erkek arkadaşım istihareye yattık. Birbirimiz için hayırlı mıyız değilmiyiz diye. Evlilik kararı almamız buna bağlıydı. Ben çimenlerde koştuğumu gördüm. Fakat erkek arkadaşım rüyasında hatice diye biriyle sevgili olduğunu (hiç tanımadığı biri) ve onunla büyük bi camiye girdiğini. Erkek arkadaşımın annesinin camlara tül geçirdiğini beybeyaz görmüş. Tam evlencekken aklına ben gelmişim ve...

Sayfayı Paylaş