Çukur dizisinin Cumali karakteri kim olacak?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Çukur dizisinin Cumali karakteri kim olacak?
çukur dizisi oyuncuları, çukur dizisi cumali, çukur cumali kim olacak, çukur dizisi cumali ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

Show tv ekranlarının fenomen dizisi haline gelen "Çukur" dizi oyuncuları, konusu ve özellikle müzikleri ile inanılmaz bir reyting topluyor.

İdris babası, vartolu saadettini, senanın biricik aşkı yakışıklı yamacı ve daha birçok karakter diziyi izleyenler tarafından sevilerek takip ediliyor. Çukur dizisinin bir başka beğenilen ayrıntılarından biride dizi de yer alan duvar yazıları oluyor.

Çukur dizisinin en beğenilen duvar yazıları

Dizinin ilk bölümlerin de İdris Koçovalının oğullarından biri olan ve dizide ki karakter ismi ile Kahraman rolü ile izlediğimiz Mustafa Yücedağ, daha dizinin başların da vurularak diziden ayrılmıştı. Hatta birçok izleyici böyle güçlü bir oyuncu ve karakterin neden ilk bölümde vurulup ayrıldığına da anlam verememiş sinirlenenler bile olmuştu.

Neyse gelelim asıl konumuza... Konumuz Cumali;) İdris babanın bir diğer oğlu olan Cumali, dizinin başlarından beri ismi geçen bir karakter olmasına rağmen henüz o gül cemali ile karşı karşıya gelemedik. Acaip bir şekil de izleyicinin merak ettiği Cumali'nin şükür son bölümde tesbih çeken elini görmek bize nasip oldu hahaha

çukur cumali.jpg


Kafalar da birçok soru işareti oluşurken bunun yanın da Cumali karakterini kimin oynayacağı yönün de ise her kafadan da bir ses çıkıyor. Aslın da kuvvetli bir ihtimal olarak Cumali karakterini ikiz kardeşi durumunda olduğu için Mustafa Yücedağ oynayacağı büyük ihtimal olsada kendisi daha ilk bölümde vurulup diziden ayrıldıktan sonra bir başka dizi olan "Tehlikeli Karım" dizisin de oynadığından dolayı bu ihtimaller daha gerçeğe dönüşmeden tekrar olumsuzlaşmıştı.

Ama şu günler de tekrar bir söylenti dolaşıyor ki oda yine şu şekil de; Mustafa Yücedağ, oynadığı "Tehlikeli Karım" dizisinin final yapması ile birlikte açığa çıkacağı için tekrar diziye Cumali karakteri ile dönebileceği ihtimali üzerin de duruluyor.

Şu an için Cumali karakterini kimin oynayacağı bir muamma olsa da farklı isimler üzerinde de durulmuyor değil yani.. Ufak Bayraktar, Nejat İşler, Erkan Avcı gibi isimler Cumali'yi oynayacağı isimler arasın da yer alıyor.

Önümüzde ki günler de bu meçhul karakteri kimin oynayacağı netlik kazanacak bende çukur müdavimleri arasında yer alanlardan biri olarak bunu büyük merakla bekliyorum bakalım hiç kimsenin aklına gelmeyen bir isimmi gelecek ekranlara kimbilir?

Eğer sizin de bu konuda görüşleriniz varsa Cumali karakterini kim oynasın hangi sanatçı daha iyi canlandırır gibi yorumlarınızı bu konu altından bekliyoruz.

çukur.jpg
 
Üst