1. KızılÖtesi

  KızılÖtesi Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  28 Nisan 2008
  Mesajlar:
  3.416
  Beğenilen Mesajlar:
  9
  Ödül Puanları:
  38

  Cumhuriyet de sonunda GOLFÇÜ PAŞA'ya dokundu

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

  CUMHURİYET' TARİHİNDE BİR İLK Aktütün Karakolu'na düzenlenen baskın, türk basın tarihinde bir ilkin de yaşanmasına yol açtı. Cumhuriyet gazetesi, ilk ke askeri eleştiren bir karikatüre sayfalarında yer verdi. Aktütün baskını esnasında Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Aydoğan Babaoğlu'nun golf oynadığının ortaya çıkması büyük tepki çekmişti. Birçok gazetede konuyla ilgili haberler çıkarken, köşe yazarları da Orgeneral Babaoğlu'nu eleştirmişti. Ancak bu konulardaki hassasiyeti bilinen Cumhuriyet gazetesinde bu konuda hiçbir yorum yer almamıştı.

  TABUYU MUSA KART YIKTI
  Cumhuriyet gazetesinde 'asker eleştirilmez' tabusunu yıkan isim karikatürist Musa Kart oldu. Daha önce de Başbakan Erdoğan ile ilgili karikatürleri ile gündeme gelen Kart, Hava Kuvvetleri Komutanı Aydoğan Babaoğlu'nun Aktütün baskını esnasında ve sonrasında golf oynamasını konu edindi.

  < Konu Resmi..>   
Cumhuriyet de sonunda GOLFÇÜ PAŞA'ya dokundu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kemal PaŞa'ya

  Kemal PaŞa'ya

  kemal paşaya şiiri kemal paşa şiiri paşa ya paşaya adlı şiir KEMAL PAŞA'YA Yüzünü görmek istedim Selanik' te birşey sormadan Kuyumcularla kebapçılara Deniz kıyısına gittim Sesin duyuluyordu Liman boyunca Bütün deniz kabuklarında Bir vapurda Dalgalanıyordu Adının hayali Ne güzel şey "Türk dostuyum " demek Samsun' a çıkacağız yarın sabah
 2. Manga - Dünyanın Sonuna Doğmuşum

  Manga - Dünyanın Sonuna Doğmuşum

  Naber bak, bende dert yok tasa yok Mutluyum artık bir beynim yok Dikmişim ekrana gözlerimi Başka da bir ihtiyacım yok Kişisel neyim kaldı ki bir iletim olsun Tıklana tıklana her şeyim ortada Atın ölümü arpadan olsun Her yiğit gibi benimki de meydanda Tıklama konusu ayrı bir dava Mahkemelerde görülüyor hala Namusu bacak arasında ararım Dişi sinek bile görsem laf atarım Çakma makma, üçe beşe...
 3. Deniz Uğur'un son hali

  Deniz Uğur'un son hali

  Deniz Uğur'un son hali nasıl acaba kaner olan deniz uğur saçlarını kazıtmış ve poz vermiş o pozları burdan yayınlar mısınız acaba?

Sayfayı Paylaş