Dağınık kağıtlar pano ile düzende

ms_enemy

Yeni Üye
Üye
Dağınık kağıtlar pano ile düzende
hob0095.jpg
Evinizde ki kağıtları düzene sokalım bunu yapmak gerçekten çok kolaymış diyebileceğiniz bir uygulama gerçekleştirebilirsiniz. Evlerinizin girişlerine astığınız panolar sayesinde kağıtlarınızı düzenli tutabilir ve masaların üzerinde oluşan dağınık görüntüleri önleyebilirsiniz.

Üstelik fotoğraflar ve eğlenceli resimler asarak, evinizin girişinde misafirlerinize sımsıcak bir karşılama da yapabilirsiniz. Bu panoları isterseniz yapı marketlerde alabileceğiniz gibi, isterseniz kendiniz de yapabilirsiniz.

Pano yapımı için gerekli malzemeler
İstediğiniz büyüklükte kare bir tahta parçası (Bu parçanın büyüklüğüne üzerinde saklayacağınız notların miktarına göre siz karar verin.)
Tapta parçasını kaplayabilecek büyüklükte bir kumaş.
Renkli, kalın ip, kurdela ve ya lastik.
Çekiç ve çivi.

Pano yapılışı
İlk olarak kumaşla tahta parçasını kaplayın. Kumaşı tahtaya çakabilir ve ya güçlü bir yapıştırıcıyla sabitleyebilirsiniz.
Daha sonra ip, lastik ya da kurdeleyi (hangisini seçtiyseniz) panonun üzerinde kafesler oluşturacak şekilde, çapraz olarak panonuza monte edin. Kağıtlarınızı bu kafeslere tutturacaksınız.
En son adım olarakta panonuzu gözünüze hoş görünen bir yere asın. 3 adımda ve basitçe şık bir kağıt saklama üniteniz oldu.
 

Monera

Forum Okuru
Cevap: Dağınık kağıtlar pano ile düzende

emeğine sağlık
 
Üst