daha fazla hacim

nisan

nisan

Yeni Üye
Üye
daha fazla hacim
Çok az bir hacim ile idare edebilir misiniz? İşte bu senenin seksi hacimini de nasıl elde edebileceğinizi gösteren birkaç gizli teknikle 10 hacim seçeneği. Şimdi havalı görünme vakti..
Röfle ya da gölge yaptırın: Renklendirilmiş saçların daha kabarık göründüğü gerçeğinin yanında, bazen boyut veren saç rengi gerçeği ile “kabarıklık” ya da hacim bir etkiden daha fazlası olabilir. Saçlarınız tek renk olduğunda daha düz görünür. Miano Viélin renk direktörü Louis Viél farklı renk tonları kattığınızda kabarıklık hissi verdiğini söylüyor. Görsel bir aldanma ile, gözleriniz gerçek olmaslar bile hareketi hisseder.
Kök hacim vericilerini kullanın: Bu ürünler saçları köklerinden kaldırmayı hedefler. Jöle, köpük ve sprey versiyonları vardır ve bu ürünleri havlu ile kurutulmuş saç köklerinize uygulayıp parmaklarınızla köklere uygulayarak kaldırabilirsiniz. Miano’nun favorisi kolalı bir sprey gibi olan BigWigg. Onu sprey şeklinde kullanmanız de başınızın etrafında her yere sıkabilmenizi sağlıyor.
Saç köklerinize sıcak/soğuk kurutma: Saç kurutma makinesi kullanmak da eğer büyük yuvarlak bir fırça ile kullandığınızda saçlarınızı havalandırmaya yardımcı olabilir. Hile fırçayı saç derinize mümkün olduğunca yakın tutmak ve saçlarınızı köklerden dışarıya doğru çekip sıcak havayı da fırçaya doğru tutup arkasından soğuk hava ile şok yaratmaktır. Böylece saçlarnıza hem hacim hem de şekil verebilirsiniz.
Bigudileri kullanın: Birkaç iyi yerleştirilmiş bigudi saçlarınıza inanamayacağınız derecede hacim verecek. Saçlarınızı yıkayıp kuruttuktan sonra saçınızın havalandırmak istediğiniz bölümlerini bigudilere sarın. (Küçükler daha az havalandırmak için, büyüklerse daha fazla.) 3 ya da 4 bigudi istediğiniz sonucu gerçekleştirecektir. Bigudileri 5 dakika kadar bırakın daha sonra çıkarın ve parmaklarınızla havalandırdığınız saçlarınızı düzeltin. Fırçalama verdiğiniz şekli bozabileceğinden bu safhada fırçalamamanızı tavsiye ederiz.
Kıvırıcı maşa kullanın ama doğru şekilde: Oluşan yüksek ısı nedeniyle, maşa hemen bir kabarıklık sağlayacaktır. Başınızın arkasından başlayarak birer inçlik ayırdığınız saçlarınızı saç derinize mümkün olduğunca yakın tutarak dik bir şekilde maşaya sarın. Saç spreyi gibi sabitleyici bir ürün kullanarak sıkı ama hareketli bit tutuş elde edin. Saç eklemeyi düşünün! Tiyatro ve televizyonlarda popüler olan saç ekleri saçınıza takılarak kabarıklık sağlar. Çörek ya da silindir şeklinde 2 şekilde gelirler ve naylon ya da köpükten yapıldıklarından yumuşak ve biçimlendirilebilirdirler. Eklentiler firketelerle saçınızın altına tutturulurlar ve saç taranarak saklanırlar. Tamam bu saçınıza paskalya yumurtası saklamak gibi bir şey ama işe yarıyor!
Saçlarınızı kısa katlı kestirin: eğer saçlarınınz biraz dalgalı ya da kıvırcıksa, katlar hazır birer kabarıklıktır. Eğer çok kısa kesilirlerse biraz punk görüntüsü verirler, daha uzunları geliştirilmiş ince bir kabarıklık yaratır.
Deneyin: Küçük saç parçaları kolayce ekleyebilir, saçlarınızı daha çok gösterebilirsiniz. Bunlar küçük taraklara yapıştırılmış kaynaklar aslında. Saç renginize uygun ya da kendinizi eğlenceli hissediyorsanız zıt bir renk belirliyorsunuz. Kabarıklığı sağlamak için normal bir tarak kullanır gibi ama saç diplerinizin ters yönünde kullanabilirsiniz.
Gizli toka kıvırcığıyla dikkatli olun: Her zaman birkaç basit saç – toka el altında bulundurun. Firkete ile sağlamlaştırılmış ve saçlarınızın katları arasına gizlenmiş birkaç parça saç-toka ile dalgalı ya da dağınık saçlarda kabarıklık sağlamanızı tavsiye ediyor. Daha sonra saçların üst kısımlarını da gizli tokalarla çevirerek kabartıyor.
Saç bantı kullanın: Küçük saç parçalarını düğümleyip lastik tokalarla tutturup küçük tepecikler yaratıyor


ve saçların üst kısmını kullanarak bunları örtüyor. Böylece daha hacimli saçlara sahip olabiliyorsunuz.
resim_20071029232320_1.jpg

Allison Harriet
alinti
 
Son düzenleme:
nisan

nisan

Yeni Üye
Üye
Ce: daha fazla hacim

sagol canim kardesim benimm,
 

Benzer İçerikler

N
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
neslihanyare
N
ışılsu
Cevaplar
0
Görüntüleme
10K
ışılsu
ışılsu
Julieт
Cevaplar
4
Görüntüleme
9K
Kayıtsız Üye
K
Üst