Dalgalı ve kıvırcık saçlar için modern kısa saç kesimleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Dalgalı ve kıvırcık saçlar için modern kısa saç kesimleri
Bayanlar için saç rengi ve modeli büyük önem taşır. Her ne kadar kadını gösteren saçtır düşüncesi yaygın olsa da günümüz de kısa saç modelleri de bayanlar tarafından büyük rağbet görmeye başladı.

Eğer saçlarınıza düzenli bir bakım uygulamıyorsanız bana göre uzun bir saçın önemi yoktur. Bakımsız saçlar sönük, cansız ve mat bir görünüm de olacağı için ilk bakışta olumsuz görünecektir.

Dalgalı ve kıvırcık saçlara sahip olan bayanların birçoğu, saçlarının şekle girmemesinden ve bakımından şikayet ederler. Sizler için daha önce paylaştığımız kıvırcık saçlara bakım önerileri konumuzu tıklayarak bu konuda işinize yarayacak önerilere ulaşabilirsiniz

Kısa saçlar her zaman için bakımı ve şekil vermesi kolay bir saç modelidir. Genelde dalgalı ve kıvırcık saçlı bayanlar kısa saç modellerinin kendilerine yakışmayacağı düşüncesin de oldukları için saçlarını uzatmayı ve kestirmemeyi tercih ederler. Doğru bir kuaför ve doğru bir kesim modeli uygulandığın da kısa kesim saçların size ne kadar yakıştığını ve kullanışlı olduğunu göreceksiniz.

Sizlere ilham verecek modern kısa kesim saç örneklerini sizler için paylaşıyoruz. Eğer saçlarınız dalgalı ve kıvırcık bir saç tipine sahipse bu kısa kesim saç modelleri tam da size göre olacaktır;).


dalgalı saç modelleri.jpg
kısa dalgalı saç modelleri.jpg
kısa dalgalı saçlar.jpg
kısa kesim havalı saç.jpg
kısa kıvırcık saç modelleri.jpg
kısa saç kesimleri.jpg
kısa saç modelleri.jpg
kısa sarı saç.jpg
kıvırcık kısa kesim saç.jpg
kıvırcık saç kesimleri.jpg
modern kısa saç modelleri.jpg
modern saç kesimleri.jpg
rihanna kısa saç modelleri.jpg
saç modelleri.jpg
 
Üst