dallı budaklı yazı yazmak... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yazı yazmak...........

yazı yazmak...........

Yağmur yağıyordu şehre, bu yazının ilk kelimesi kağıda düştüğünde… Gökyüzünün karanlığı yırtarak ortalığı aydınlatmasına, yeni bir günün doğmasına iki saat vardı. Pencereden bir süre baktım öylece. O saatte ıssız olan caddenin karşı kaldırımındaki sokak lambasına gözlerimi dikip, kah hırçınca kah hüzün sessizliğinde yağan yağmur damlalarını izlediğimi anımsıyorum. Tam o anlarda kalbime çok...
  2. Arka plan resimlere yazı yazmak!

Arka plan resimlere yazı yazmak!

arka plana yazı yaz arka plana yazı yazma yazmak için planlar plan yazma arkaplanlı bu sitede çeşitli arkaplan resimlere istediğin yazıyı yazabilirsin:) TIKLA
  3. Dallı Budaklı Yazı Yapmak

Dallı Budaklı Yazı Yapmak

Önce Photoshop'da yazımızı yazacağımız bir doküman açalım. Ardından yazı aracımızı seçelim ve serifli bir font la yazımızı yazalım. Fontumuzun serifli olması, daha sonra dalları oluştururken bize kolaylık sağlayacaktır. Ardından yazımızı güzel bir yeşil renkle boyayalım. Şimdi de yazımızı Rasterize Type ile resme çevirelim. Böylece bazı efektleri uygulayabileceğiz. Yazımızı...
  4. sevgilime güzel bir yazı yazmak istiyorum

sevgilime güzel bir yazı yazmak istiyorum

Kızlar sevgilime böyle anlamlı ve duygusallık içeren güzel bir yazı yazmak istiyorum. Yazı örneğiniz var mı hiç olmazsa esinlenirim :)
  5. Facebookta Mavi Yazı Yazmak İçin Ne yapmalıyım ?

Facebookta Mavi Yazı Yazmak İçin Ne yapmalıyım ?

Bu konu; facebookta mavi yazı yazma hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz bu sayfamızda facebookta mavi yazı yazma konusunda bilgi isteyenler için facebookta nasıl mavi yazılır bilgiler vermek istiyoruz.... Tam olarak yazı olmasa da link şeklinde istediğinizi yazabiliyorsunuz aşağıdaki kodla. Link, 0 id'li üye profiline gidiyor. O da sizin...

Sayfayı Paylaş