Dantel örnekleri çeşit çeşit modeller gel abla gelllll!!!! :))))

M

Misafir

Forum Okuru
Dantel örnekleri çeşit çeşit modeller gel abla gelllll!!!! :))))
En yeni dantel modelleri, dantel havlu kenarı, dantel sehpa örtüleri, vitrin takımı örtüsü modelleri ile birlikte daha farklı dantel örnekleri görselleri bu konumuz da yer alıyor. < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..>

Moderatörün son düzenlenenleri:
Bir dönem çok modaydı danteller. Kadınlar örnek çıkarma yarışına girerdi. Çeyizimden kalan yığınla dantel var ve hiç birini kullanmadım. Bence ilerde dantel kullanımı yine popüler olucak . Bu arada topikte çok güzel dantel modelleri yer almış çok beğendim. Paylaşım için teşekkürler

Melis ank

Aktif Üye
Üye
Bir zamanlar dantel çok modaydı. Anneler kızları daha beşikteyken danteller işlerdi. Havlular, peçeteler bohçalar, masa örtüleri .. Benim danteller yığınla ve hurçta öylece kaldı. Şimdi günümüzde pek tercih edilmiyor ama yine de gelinlerin çeyizinde oluyor. Gelecekte yine dantel akımı olacakmı acaba çok merak ediyorum.

dantel örnek çeşitleri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Banyo için çeyizlik klozet takımları Banyo için çeyizlik klozet takımları
Çeyiz hazırlığı yapan gelin adayları çeyizin de bulunacak modellere ayrı bir özenir ve en güzeli olmasını isterler. Gelin çeyizi dendiği zaman çeyiz de bulanan modellerin birçoğu ağır örneklerden ve şık parçalardan oluşur. Banyolar da bulunan...
Tatlı Evim 0
Dantel ve tığ işi supla örnekleri Dantel ve tığ işi supla örnekleri
Günümüz de bazıları el işi göz nuru dantel modellerini demode bulsa da bana göre bu tür el işleri asla modası geçmeyen değerler arasın da bulunuyor. Kız beşikte çeyiz sandıkta diye hepinizin bildiği söz var ki... Her çeyiz sandığın da bulunması...
Örgü, Dikiş & Nakış 5
Yeni havlu kenarı örnekleri Yeni havlu kenarı örnekleri
Havlu modelleri lavabolarda ve banyolar da mutlaka bulunması gereken el ve yüz kurulanmasın da ihtayaç olan ürünlerdir. Özellikle havlu kenarına uygulanan işlemeler, dantel ve nakışlar çeyiz hazırlığın da bulunanların büyük beğenisini kazanarak...
Havlu Kenari Örnekleri - Modelleri 2
Dantel Fiskos Modelleri İle Zerafet Kokulu Evler Dantel Fiskos Modelleri İle Zerafet Kokulu Evler
Dantel Fiskos Modelleri- Danteller biz kadınların vazgeçilmezleridir. Masalara mutfaklara yatak odasına kullanacak kadar severim bende tabii koltukların üstlerine televizyonun tepesine örtecek kadar değil. :) Örgü dünyası içinde...
Masa Fiskos Modelleri 0
dantel örnek çeşitleri dantel örnek çeşitleri
örnek çeşitleri dantel çeşitleri örnekçeşitleri dantel ernek ve yapılışları çeşit çeşit dantel örnekleri buyrun kızlar çeyizlik model aramayın :):) ...
Örgü, Dikiş & Nakış 1