Dayakçı eşleri korkutan yasa...

M

Misafir

Forum Okuru
Dayakçı eşleri korkutan yasa...
Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize ulasabilirsiniz.
Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Dayakçı 'bedenci' açığa alındı hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Evliliğim ve eşimle problemlerim var Evliliğim ve eşimle problemlerim var
Selam arkadaşlar hiç kimseye söylemeyeöedipim soruları size soruyorum ,lütfen yardım edin bana 8 senelik evliyim 2 oğlum var 27 yaşındayım,elimle çok genç Yaşta evlendik severek evlendik ilk başlarda eşimle çok mutluydum ama çocuklar olunca...
Soru-Cevap 0
Eşi tarafından aldatılanların yorumları çıldırmak üzereyim yardım lütfen Eşi tarafından aldatılanların yorumları çıldırmak üzereyim yardım lütfen
Daha önce beni aldatmıştı çok kısa bitmiş sürelikti dedi kendini affettirdi 2 çocuğum var ,gitsem gidemiyorum o kadar çaresizim ki ,şimdi de aldattığınıdan şüpheleniyorum sürekli telefon elinde düşmüyor birileriyle mesajlaşıyor ,banyoya bile...
Soru-Cevap 4
Dayakçı erkeklerin 3 tipi var Dayakçı erkeklerin 3 tipi var
Ne yazık ki günnümüzün hala en büyük problemlerinden birisi de kadına şiddettir. Prof. Dr. Nevzat Tarhan bayanlara şiddet uygulayan erkeklerin ruh halini ortaya koyan bir profil oluşturmuş. Eminim ki bunları...
Ah Erkekler 2
Dayakçı Anne Olmamak İçin... Dayakçı Anne Olmamak İçin...
Ceza vermekten nefret etmeyen anne-baba pek az Meleklerim. Ceza vermekten nefret etmeyen anne-baba pek az...
Çocuk Sağlığı ve Eğitimi 0
Dayakçı 'bedenci' açığa alındı Dayakçı 'bedenci' açığa alındı
Trabzon'da bir ilköğretim okulunda görevli öğretmen, dört öğrenciyi darp ettiği iddiasıyla açığa alındı. Alınan bilgiye göre, merkeze bağlı bir ilköğretim okulunda beden eğitimi öğretmeni olarak görev yapan R.K'nın, okula ait bir topun...
Güncel Haberler 0