Kadınlar neden dedikodu yapar Dedikodu mekanı :)

n_y herşey ortada resmen ailesini kullanmış sana karşı...bahane o kızda gözü varmış baştan beri hiç üzülme unutmak için çabala yok unutamam bilmem ne dersen olmaz.....bırak ne halleri varsa görsü
nler...okudugum yazılardan anlşıldıgı gibi yaşın küçük daha..neler çıkıcak karşına daha ne böyle nicelerini tanıycaksın..inş karşına iyi insanlar çıkar.....hayatın tanını çıkar ve şöyle çevrenede göz gezdir eminim senden hoşalanan birileri vardır:ehi:

n_y herşey ortada resmen ailesini kullanmış sana karşı...bahane o kızda gözü varmış baştan beri hiç üzülme unutmak için çabala yok unutamam bilmem ne dersen olmaz.....bırak ne halleri varsa görsü
nler...okudugum yazılardan anlşıldıgı gibi yaşın küçük daha..neler çıkıcak karşına daha ne böyle nicelerini tanıycaksın..inş karşına iyi insanlar çıkar.....hayatın tanını çıkar ve şöyle çevrenede göz gezdir eminim senden hoşalanan birileri vardır:ehi:
evet katılıyom papatyama kız ben 15 yasında eşimle tanıştım

canım benim yaaa ne yapsak bilmiyorum ki ya ne yap biliyo musun ondan nefret etmeye çalış

ben inanıyorum ki bir gün o kız onu bırakacak anlıcak beni ve bana dönebilcek yüzünün olacağını sanmıyorum ama hala onu seversen yıllar sonra bi şansım olabilir o bi ihtimal bile olsa beklemeye değer bnce

kesinlikle bnden hoşalanan çok kişi var ama ben onu istiyorum ya :( benim için okulun en güzel kızı diğenler de var ama ondan sonra başkasına yakıştıramıyorum kendimi çok çaresizim

kız anlat ne diyo peki :D ay bende merak ettim

tencere tabak ne varsa havada sanıyorum herşey duvara fırlatılıyor...bide ayak sesleri bi odadan bi odaya.tokat sesi tokat sonrası çıglık :ehi:küfür şimdi yazmayayım...yani baya bi şiddetli kavga..adam kadını evden kovuyor s..git diyor...bilmem ne kadın diyor. dövüyor yani baya kadına acıom bazen..ama kadında sandıgımca kocasını aldatıyor oyüzdende kızıyom...

Geri