1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.470
  Beğenilen Mesajlar:
  2.303
  Ödül Puanları:
  113

  Defne Joy Foster’ın Kocası İlker Yasin Solmaz Röportajı

  Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  ilker yasin solmaz yasin solmaz Geçtiğimiz günlerde vefat ederek çevresini ve hayranlarını şok eden Defne Joy Foster'ın eşi ilk kez konuştu.Birçok kişinin yaptığı olumlu olumsuz eleştirilere aldırmayan ve halen çok üzgün olduğunu bildiğimiz İlker Yasin Solmaz röportajını sizlerle paylaşıyorum.
  Ölümüyle tüm Türkiye’yi sarsan Defne Joy Foster’ın kocası İlker Yasin Solmaz ilk kez konuştu.
  < Konu Resmi..>

  Defne Joy Foster'ın ardından herkes konuştu.. Bir tek o sustu.. Öyle şeyler yazıldı çizildi ki en sonunda o da patladı. Defne Joy Foster'ın eşi İlker Yasin Solmaz, Vatan Gazetesi'nden Gülşen Yüksel ve Özlem Ülkü'nün sorularını yanıtladı:

  Bugün (Dün) Sevgililer Günü.. Bir planınız var mıydı?

  Bugün (dün) sabah erkenden kalkıp ondan habersiz sürpriz yapacaktım. Onu hep şaşırtmışımdır ama bu defa daha çok şaşırtacaktım. Ona sürprizimi yine yapacağım. Çünkü o benim için ölmedi. Onu unutamam ki, silemem ki. Ben de onun mirası var, Can Kılıç'ım var.

  Can Kılıç nasıl?

  O çok iyi, keyfi yerinde. Etrafında bir sürü çocuk var, onlarla oynuyor. Pedagogolarla konuştuk zaten 3 yaş altı çocuklar hiçbir şey hatırlamazmış. 5 yaş altı ise flu hatırmış. Can Kılıç daha bebek. Anne sütten bile 2,5 ay önce kesilmişti.

  Oğlunuza annesinin ölümünü nasıl anlatacaksınız?

  İmanlı bir insan düzenin ne şekilde yürüdüğünü bildiği için anlayacaktır. Ölümün bir sırası yok, yaşı yok. Can Kılıç da iman sahibi bir çocuk olursa bunu kendi içinde çözecektir. Zamanı gelince onu karşıma alıp konuşacağım ölümü anlatacağım. "Bak oğlum insanlar zamanı gelince ölürler. Annenin de zamanı geldi ve öldü" diyeceğim. Ben bunu doğru anlatırsam o da "Allah zamanı geldi annemi aldı" diyecek. Ben doğru bir evlat yetiştireceğim, bundan şüphem yok.

  Defne'nin ölü bulunduğu geceyle ilgili ihanet iması yapıldı..

  Defne'yi gözümle görsem inanmam, karıma o kadar çok güvenirim anlayacağınız. Karımın namusuyla ilgili gramı bırakın zerre tanesi kadar şüphem yok. Defne kendini yaşayan doğal bir kızdı, neyse oydu.

  O eve de ne şekilde, nasıl gittiğini sonuçta kimse bilmiyor...

  Kesinlikle öyle, kimse bir şey bilmiyor. Ama ben karımı iyi tanıyorum ve biliyorum. Ben kamera arkasında çalışan bir insanım, Defne de önünde. O daha popülerdi. İkimizin de hiçbir zaman magazinel bir olayı olmadı. 5 yıllık ilişkimiz süresince işlerimizin olduğu vakitler hariç hep dip dibe olduk, birbirimize çok düşkündük. 10 dakika küs kalamazdık.

  Size o gün arkadaşlarıyla eğlenceye gideceğini mesajla mı söylemişti?

  Hayır telefonda konuştuk. Zaten o gün akşama kadar beraberdik. Ben onu bıraktım. Cilt bakımına gitti, ondan sonra da bunlar oldu.

  Sonra sizi polisler aradı ve eşinizin öldüğünü söyledi...

  Sabah bakıcının çığlığıyla uyandım, haberlerden gördüm. Polisi arayıp sordum "Doğru mu değil mi?" diye. O anı anlatacak kelime bulamıyorum. O anı anlatamamki, ancak bunu yaşayan bilir.

  Bazı köşe yazarları "O an kimse Defne'nin kocasının yerinde olmak istemez. Düşünsenize karınız hiç tanımadığınız bir bekar erkeğin evinde ölü bulundu" diye bile yazdı..

  Öyle bir durumda hiçbir şey umurumda değil. Ben oraya karım gerçekten öldü mü ölmedi mi diye gittim. Bekar erkeğin evinde ölü bulunmuş bunların hiçbiri umrumda değil. Çünkü ben karımı biliyorum. Ona sonuna kadar güveniyorum.

  Kerem Altan'ın "Aramızda duygusal bir yakınlaşma oldu" sözü sizi ne kadar etkiledi?

  O ifadede ne yazarsa yazsın benim için hiç önemi yok. Hiçbir şey bana gerçek gelmiyor.

  "Defnem beni biliyor, o bana yeter"

  Yanınızda genç bir kadınla bir kulüpten çıkarken görüntülenmeniz 'çapkınlık' olarak yansıtıldı.

  Orası 'Mektup Bar' denilen bir türkü evi. Oraya kurulduğundan beri giderim, herkesle aile gibiyim. Türkü dinlemek için gittim ama dinleyemedim. 1,5 saat dışarıda sigara içtim, yarım saat içeride durabildim. Oraya hep aileler gelir. O yanımdakiler de 10-15 yıldır tanıdığım abla dediğim Gönül ablam.. Yanımdaki de onun kızı. Hep birlikte çıktık, taksiye yürüyorduk. Daha karımı kaybedeli 12 gün oldu ve böyle bir yakıştırmalar yapılıyor. Üzüldüm ama kendimden çok yanımdaki Gönül ablaya ve kızına üzüldüm. Onların başka bir hayatı var. Bu haberleri yapanları Allah'a havale ediyorum. Bir de alkol aldığımı yazmışlar. İçeride sadece bir bardak su içtim. Keşke bir alkol ölçer olsaydı da sudan başka bir şey içmediğim ortaya çıksaydı. Ama kimseye bir şey ispat etmek zorunda değilim. Beni Defnem biliyor ya o yeter.

  Hatta sizin bu görüntünüzle ilgili internet yorumlarında 'Kocası Defne'nin intikamını alıyor" diye yazdılar.

  İnsanların bu kadar vicdansız olmalarına bilip bilmeden yazmalarına üzülüyorum. Tabiri caiz ise bu insanların yatacak yeri yok. Defne'yi mezarında rahat uyutmuyorlar. 1 haftadır çektiğimizi bilen biliyor. İlla acıyı kameralar önünde mi yaşamalıyız. İlla maymunluk mu yapmamız gerekiyor insanları inandırmak için.

  Hıncal Uluç'a dava açmayacak kadar eşek değiliz

  Eşinizle ilgili "Su testisi su yolunda kırıldı" yorumu yapıldı.

  Bir insan nasıl olur da hiç tanımadığı, bir merhabasının bile olmadığı insan için "Su testisi su yolunda kırılır" tarzında cümleler kullanabilir. Bunun hesabını bana adalet önünde verecek. Bir şey yapmayacak kadar eşek değiliz. En cahil insanlar bile bunu yapar.

  Defne'ye en son ne zaman seni seviyorum demiştiniz?

  Bu sözü her sabah söylerim. O sabah da söylemiştim.

  12 gündür üzerinde yeşil parka montunuz var. Özel bir anısı mı var?

  Evet o bana Defne'nin hediyesi, bana çok yakıştırmıştı, çok seviyordu. O montla kendimi iyi hissediyorum.


  Sabah


   
  SadmiN bunu beğendi.
Defne Joy Foster’ın Kocası İlker Yasin Solmaz Röportajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Defne Joy Hamile

  Defne Joy Hamile

  defne joy hamile defne joy foster düğün resimleri foster düğün Ekranın çılgın ve enerjik sunucusu Defne Joy Foster, anne olmak için gün sayıyor. Foster, ‘Can Kılıç’ adını vereceği oğlunu haziran ayında kucağına alacak. Ben rest çekince şak diye evlendik Evlendiğinden haberimiz olmadı, duyduk ki hamileymişsin! - Öyle... Çok magazinel bir insan olmadığım için nikahtan da...
 2. Defne Joy Foster Öldü....

  Defne Joy Foster Öldü....

  defne joy foster öldümü defne joy foster ölümü öldü neden öldü öldümü Arkadaşlar bu sabah şok bir haberle gözlerimi açtım.Haber ne kadar doğru bilmiyorum ama sizlere haberi olduğu gibi aktarmak istiyorum.Defne Joy Foster Evinde ölü bulunduğuna dair bir haber var.Umarım bu haber sadece bir söylentiden ibaret kalır gerçeğe dönüşmez bunu gerçekten diliyorum.Çok sempatik hayat dolu ve çiçeği...
 3. Defne Joy Foster kimdir?

  Defne Joy Foster kimdir?

  defne jon defne joy foster babasi kim joy babası foster babası kim babasi Genç yaşta hayata veda ederek sevenlerini üzen genç sanatçı Defne Joy Foster'in kısacık hayatına sığdırdıkları... Annesi Türk, babası Amerikan olan Defne Joy Foster, 2 Mayıs 1979′da Sinop'ta doğdu. Ortaokulu İzmir Alsancak Ortaokulunda okumuştur. 2008′de İlker Yasin Solmaz ile evlenmiş ve bu evlilikten 13 Haziran...
 4. Defne Joy Foster Neden Öldü

  Defne Joy Foster Neden Öldü

  defne joy foster neden öldü defne joy foster kokain kokain kokainden mi öldü Defne Joy Foster'ın ölüm nedeni ne ? Tam olarak herkesin aklındaki asıl soru bu kimisi uyuşturucu kullanmıştır diyor kimisi vardır bir sebep diyor ama bakın ölüm sebebi nasıl açıklanmış arkadaşlarım. Konuyla ilgili pek çok haber medyada söylenti halinde dolanırken işin aslı yapılacak otopsiden sonra ortaya çıkacak....
 5. Defne Joy Foster'ın eşi İlker Yasin evlendi

  Defne Joy Foster'ın eşi İlker Yasin evlendi

  defne joy foster eşi ilker yasin solmaz evlendi haberleri burada arkadaşlar. 8 ay önce hayatını kaybeden oyuncu ve sunucu Defne Joy Foster'ın eşi İlker Yasin Solmaz gözlerden uzak ve sessiz sedasız evlendi Melek'lerim. Anaokulu müdürü olan Beyza Dankal'la hayatını birleştiren İlker Yasin Solmaz evlendi ve bu durumdan kimsenin haberi olmadı. Şimdi gelin haberin detaylarına Melek'lerim. 35...

Sayfayı Paylaş