DeĞnek-asa Serİsİ

DeĞnek-asa Serİsİ
değnek kralı değnek ası prensi tarot prensi
DEĞNEK takımı kartları hayatımızda yer alan hırslı, atak, gelişimci, kararlı, hedeflerini takip eden yönünü simgeler. Bu takımın kartlarına bakıldığında hep hareketlilik ve mücadele görülür. Bu takımda enerji, macera severlik, girişkenlik ve dinamizm vardır. Astrolojik açıdan bakıldığında ateş elementinin özelliklerine rastlanır. Koç, Yay ve Aslan burçlarının özelliklerine denk gelen takım kartlardır.
DEĞNEK ASI

Risklere girerek zorluklarla karsılaşabilirsiniz. İsteklerinizi erteleyebilirsiniz. Sabır ve zaman sizi isteklerinize taşıyacaktır.DEĞNEK KRALİÇESİ

Güzel ve verimli bir gelecek sizi bekliyor. Yaşadığınız sıkıntıları geride bırakacaksınız. Bütün bu gelişmelerin yani sıra yakınlarınızdan bir darbe alabilirsiniz. Mutlu ve biri olmanızı istemeyen bir yakınınız başarılarınıza engel olabilir.


DEĞNEK KRALI

Kendinize olan güveniniz, yaşamınızı da olumlu etkiliyor. Bu tutarlılığınız devam ettiği sürece ideallerinizden kaçmamalısınız. Karsılaştığınız her olayı kendi yargılarınıza göre değerlendirmeniz, olayların boyutunu değiştiriyor. Fakat sorgulamalarınız ahlaki değerlerinizi artıracaktır.


DEĞNEK ŞÖVALYESİ

Yaşantınızda aceleci ve sabırsızsınız. Bir takım şeyleri hem sevebiliyor hem de yaşantınızda yer vermeyecek kadar nefret edebiliyorsunuz. yaşamınıza bir denge oluşturmalısınız. Öfkelendiğiniz zaman da sinirlerinize hakim olmalısınız. unutmayın, öfke ile kalkan zararla oturur.


DEĞNEK PRENSİ

Kendinizi yalnız hissediyorsunuz. Sevgi ve ilgi bekliyorsunuz. Girdiğiniz tüm gruplarda dikkat çekmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Çünkü yaptığınız hareket ve davranışlar sizi itici kılabilir.


DEĞNEK ONLUSU

Kendiniz dışında gelişen olaylara müdahale etmekten vazgeçmelisiniz. Bu sizi yıpratabilir. Gereksiz yere aldığınız sorumlulukların altında ezilebilirsiniz. Aldığınız sorumlulukları yerine getirebilir, başarılı olabilirsiniz ama emeğinizin karşılığını alamayabilirsiniz.


DEĞNEK DOKUZLUSU

gerçekleşmesini istediğiniz olaylar sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Size zarar verecek eylemler için yaptığınız harcamalar sizi maddi anlamda da kayba uğratacaktır. Dikkatli ve ölçülü olmanız gereken bir dönemdesiniz.


DEĞNEK SEKİZLİSİ

Hayatınızda hızla ilerleyip basamakları kolay çıkabileceksiniz. Aldığınız kararlar ve olumlu pozitif yönünüz size her zaman kazandıracaktır. Tüm bunları yaparken hızlı gelişen olayları kabullenmekte zorlanabilirsiniz ama tüm gerçekler ortada. Başarınızı kabullenin. Hoş sürprizler sizi bekliyor.


DEĞNEK YEDİLİSİ

Sizi rahatsız eden konuyu karsınızdakilerle tartışabilirsiniz. Fakat tartışmak için seçtiğiniz zaman doğru zaman değil. Bu yüzleşme ters durumlar yaratabilir ve tartışmanın boyutları değişebilir. Doğru zamanı beklemelisiniz.


DEĞNEK ALTILISI

Üretkenliğinizde kısırdöngüye girebilirsiniz. Bu sizi korkutmasın. ilişkinizde sadakatsizlik olabilir. Üçüncü bir kişinin varlığı buna neden olabilir. Kara bulutlar ilişkinizin üstünde dolaşıyor.DEĞNEK BEŞLİSİ

Çevrenizden bir kişiyle gereksiz ve şiddetli bir tartışma yaşamışsınız. Fakat zaman size yanlısı gösterecektir. İlişkinizi tekrar gözden geçirme fırsatı bulabilirsiniz. Yeni bir ilişki için unutmayın, eskinin tamamen bitmesi gerekli. Biraz daha anlayışlı olabilirsiniz.


DEĞNEK DÖRTLÜSÜ

Huzur ve mutluluğu yakalamanıza çok az kaldı. Uyumlu ve güzel günler sizi bekliyor. Girişimleriniz başarıyla sonlanacak.DEĞNEK ÜÇLÜSÜ

Önünüz açık. Girişimciliğiniz sayesinde başarıdan başarıya koşabilirsiniz. Gelecekle ilgili yaptığınız planları tekrar gözden geçirmenizde fayda var.DEĞNEK İKİLİSİ

Tarafsız bakış açınızı bir yana bırakmalısınız. Seçiminiz isteklerinizi belirleyebilir. Taviz vermeden isteklerinize bu şekilde ulaşabilirsiniz. duygularınızın sadece kelimelerde kaldığını ve ilişkiye tüm kalbinizle katılmadığınızı, tehlikeli bir döneme yaklaştığınızı gösterir. Araya giren soğukluk ilişkinizin sonu olabilir.
 
Thread starter Similar threads Forum Replies Date
SadmiN Değnek Asa Serisi Arşiv Konuları 0
K elinizde sihirli bir değnek olsa Soru-Cevap 0
K aba altında değnek göstermek Soru-Cevap 0
HaYaL Sihirli Değnek Karikatürler 0
Similar threads
Üst