Dekorasyonda ahşap paletlerin yeri

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Dekorasyonda ahşap paletlerin yeri
Ahşap ürün kullanımı ev dekorasyonlarında sadelik ve doğallık sevenlerin tercihleri olabilmektedir. Siz de sade oda dekore edenlerdenseniz ev dekorasyonlarınızda ahşap mobilya kullanım tercihini gerçekleştirmekten kaçınmak istemeyeceksiniz. Ahşap mobilyalar görünümlerindeki doğallığın yanı sıra renklendirilmiş biçimleri ile de sizlerin gönlünüzü fethedecek oda görünümlerini sizlere verebilecektir. Ahşap paletlerden faydalanarak ne yapabilirim diyenler için aşağıya eklediğim resim galerimde yer alan pek çok farklı mobilya önerisini bulabileceksiniz.

_780x1043-733sy4k878.jpg

Yaratıcılığınıza güveniyor ve el beceriniz hayal gücünüz varsa bu tarzda pek çok ahşap mobilyayı eviniz için dekore ederek oda görünümlerinizde fonksiyonel olarak kullanacağınız alanları arttırma şansınız olabilecektir.

_DSC3863.jpg

Köşe oturma grubu, raflar, kitaplıklar, mutfak masaları, yeni bahçe mobilyaları, bahçe aydınlatmaları, kümesler,…..gibi pek çok alternatif kullanım ihtiyacınız olan mobilyaları üretmek için ahşap paletlerinizi hazırlamaya ne dersiniz? Dilediğiniz renk kombinleri ile renklendirip hazır mobilya konumuna sokacağınız bu mobilyalar ile ev dekorasyonlarınız yeniden hayat bulabilecektir.
1.jpg
ahşap-paletten-yapılmış-sehpa-modeli.jpg
furniture-with-pallets-851a5d-h900.jpg
 
Üst