Dekorasyonda İlginç Buluşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlginç Türk Buluşları ve Patentler

İlginç Türk Buluşları ve Patentler

ilginc patentler en ilginç patentler Ekonomik büyüme patent başvurularını artırdı. Türk Patent Enstitüsü Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Yüksel Birinci, "Patent başvuruları son 3 yılda yüzde 50 artış gösterdi. Bu yılın ilk 8 ayında başvurular yüzde 80 arttı" dedi. Yüksel Birinci'nin verdiği bilgiye göre birçok ilginç buluş için de patent alındı. Bunların arasında, geriye sayaçlı trafik...
  2. ilginç buluşlar

ilginç buluşlar

resimli hayatı kolaylaştıran buluşlar en ilginç buluşlar ay melişlerim bunları gördüm çok güldüm helede şu ilk resime:hhh:sizinde görmenizi istedim:Dnasıl bir tasarımdır nasıl bir buluştur bunlar ya vallaha helal olsun diyorum bunları yapana süper olmuş.Bazılarımızı hayatımızı kolaylaştırırken bazılarıda sadece eğlence için yapılmıs bu ilgiç icatları şimdi sizlerle paylaşmak istiyorumhahaha...
  3. İlginç bir dekorasyon

İlginç bir dekorasyon

Dekorasyon örnekleri Dekorasyonda puantiye Genelde sizinle beğendiğim şeyleri paylaşıyorum ama bu sever ki dekorasyon örneğini ilginç bulduğum için paylaşıyorum. Puanyire modası var ama burda puantiyeler çok yoğun kullanılmış, bu da benim gözümü yordu. Bakalım siz mu puantiyeli dekorasyon örneği ni beğeneccekmisiniz?

Sayfayı Paylaş