Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Dekoratif amaçlı yumurtalar..

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Dekoratif amaçlı yumurtalar... < Konu Resmi..>
  Devekuşu ve tavuk yumurtaları dekorasyon, aksesuar malzemeleri olarak değerlendiriliyor.T&G Collection dekoratif amaçlı devekuşu ve tavuk yumurtalarından üretilmiş objeler dizayn ediyor.

  Devekuşu yumurtalarından lambalar, mücevher kutusu, saat, duvara asılabilen tablolar v.s. oluşmakta olup, ana malzeme olan devekuşu ve tavuk yumurtaları çeşitli aksesuar ve Geleneksel Türk El Sanatları ile sentezleniyor.

  < Konu Resmi..>
  Tavuk yumurtaları ile yapılan çalışmaları ilk gerçekleştiren firma olan TG collection ürünlerini dekoratif amaçlı olarak ve aynı zamanda da işlevli birer objeye çevirmek istiyor. Ana malzemenin saat, mücevher kutusu, tablo halinde sunulması ve özellikle cam ayak kullanımda öncülük ediyorlar.

  Devekuşu yumurtaları içi boşaltılıp sertleştirme aşamasından geçtikten sonra el emeği ile resimlendirilerek üzerine özel bir sır ile koruma altına alınır. Devekuşu yumurtasının ışığı yansıtma özelliği çok güzel olduğu için oyma yapılarak özel şekil verilerek aplik, abajur ve süs eşyası olarak kullanılabilir.


   
Dekoratif amaçlı yumurtalar.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Dekoratif amaçlı kullanım

  Dekoratif amaçlı kullanım

  Dekoratif amaçlı kullanım Ev dekorasyonu alanında farklı aksesuarlar bulabileceğiniz adreslerden biri olan Evport mağazalarındaki ayna modelleri tamamen dekoratif amaçlı tasarlanmış. Ahşap ve ferforje ağırlıklı el yapımı bu aynanın ücreti 159.90 YTL.
 2. Çok amaçlı dekoratif çantalar

  Çok amaçlı dekoratif çantalar

  Dekorasyon objeleri Çanta biblo9 modelleri Bu dekoratif çanta bibloları çok fonkdiyonlu olarak kullanılabilir. Çok hoş görümle dizayn edilmiş bu çanta bibloları gazetelik modelleri ile kullanabilirsiniz. Dilerseniz ortadaki dağınıklığı yok etmek için için biriktirebilirsiniz.
 3. Çok Amaçlı Portmanto Modeli

  Çok Amaçlı Portmanto Modeli

  Portmanto modelleri Portmanto tasarımı etkileyici giriş dekorasyonu istiyorsanız bu farklı ve kullanışlı portmanto modeli ilginizi çekebilir. Sepetleri ile oldukça geniş kullanım alanı sağlayan bu model bir çok kıyafetinizi asmak için çok sayıda askı da barındırıyor.
 4. yumurtalarınız üşümesin

  yumurtalarınız üşümesin

  Ymurta kılıfları Yumurta şapka modelleri Yumurtalarınızın üşümesini istemiyorsanız bu dekoratif yumurta kılıfını kullanabilirsiniz. Bu şeker kılıflar hem sofranıza neşe getirecek hemde yumurtanızı soğuktan koruyacak. Yumurta berelerini çocuklarda çok sevecek.

Sayfayı Paylaş