Demet Akalın 2. Bebeğini Kaybetti

Demet Akalın 2. Bebeğini Kaybetti
demet akalın hamile miydi,demet akalın bebeğini düşürdü,demet akalın kaç haftalık hamileydi,demet akalın neden bebeğini düşürdü,demet akalın 5 haftalık bebeğini neden düşürdü,demet akalın 2. bebeğine sahip olamadı
DEMET HİRA DÜŞÜK BEBEK.jpg
Geçtiğimiz günlerde Hira adından bir kız çocuğu dünyaya getiren Demet Akalın ikinci hamileliğinde düşük yaptı. 5 haftalık hamile olan ünlü popçu 2. kez düşük yaptı ve 2. bebeğini kaybetmiş oldu.
2012 yılında ünlü iş adamı Okan Kurt ile nikah masasına oturup hayatını birleştiren ünlü popçu Demet Akalın geçtiğimiz şubat ayında Hira adında bir kız çocuğu dünyaya getirmişti.Güzel popçu Hira’nın doğumundan sonra ikinci hamileliğini sır gibi sakladı.Nazar değmesinden korkan güzel popçunun korktuğu başına geldi.Önceki gün kanaması artan ünlü popçu apartopar hastaneye kaldırıldı.5 aylık hamile olduğu bilgisi verilen ünlü popçu yapılan tüm müdahalelere rağmen bebeği kurtarılamdı.

2012 yılında ünlü iş adamı Okan Kurt ile sürpriz bir düğüne imza atan ünlü popçu Demet Akalın geçtiğimiz şubat ayında Hira adında nurtopu gibi bir kız çocuğu dünyaya getirmişti.Ünlü popçu 2. hamileliğini ise animallah nazar felan değer diye bir sır olarak sakladı.Fakat ünlü popçunun önceki gün başlayan kanamaları hiç de hayra alamet değildi.

Pop müziğinin başarılı isimleri arasında yer alan ünlü popçu Demet Akalın çok bir acı daha yaşadı.İkinci kez düşük yapan ünlü popçu bebeğini kaybetmesinin acısını yaşıyor.İlkinde de aynı sorunu yaşayan Akalın ikinci gebeliğini nazardan dolayı sakladı.5 haftalık hamile olduğu bilgisi verilen ünlü popçunun düşük yaptığı gündeme bomba gibi düştü.

Demet Akalın 5 haftalık hamileliğini nazardan dolayı sakladı.Fakat ünlü popçunun kanaması baş gösterince soluğu hastaneden aldı.Akalın ikinci kez düşük yaparak ikinci bebeğini de kaybetti.Demet Akalın-Okan Kurt çifti 2012 yılında sürpriz bir düğüne imza atmışlardı.Ünlü popçu ilk hamileleğinde de düşük yapmıştı.Geçtiğimiz Şubat ayında Hira adında bir kız çocuğu dünyaya getiren ünlü popçu sezaryenle doğum yapmıştı.Fakat Hira’dan sonra 5 haftalık hamile olduğu bilgisi verilen ünlü popçunun nazardan dolayı bu hamileliği sır olarak sakladı.fakat ünlü popçu ikinci kez düşük yaparak ikinci bebeğini de kaybetti.
 
Üst